Pantherin żel do nosa nawilająco-łagodzący 15ml

cena
12,93 zł
Producent Solinea
Pojemność 15 ml
Postać Żel
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Spis treści:

Skład

D-panthenol, gliceryna, glikol propylenowy, methyl parabene, karboksymetyloceluloza, woda.

Wskazania

- długotrwale nawilża śluzówkę nosa, - łagodzi podrażnienia, - wskazany w zanikowym nieżycie błony śluzowej nosa, - chroni śluzówkę nosa przed szkodliwymi czynnikami typu zapylenie, zanieczyszczenia, - po zabiegach chirurgicznych wspomaga regenerację błony śluzowej nosa (po konsultacji z lekarzem).
 

Działanie

Żel do nosa nawilżająco- łagodzący z D- panthenolem, gliceryną i karboksymetylocelulozą.

Dawkowanie

Stosować zgodnie z własnymi potrzebami. U większości osób osiąga się wyraźną poprawę po zastosowaniu niewielkiej ilości żelu 3-4 razy dziennie po 1 dawce do każdego otworu nosowego. Pantherin może być stosowany przez kobiety w ciąży

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Pantherin żel do nosa nawilająco-łagodzący 15ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.