Humer 100% woda morska dorośli 150ml

Producent Bio-Profil
Pojemność 150 ml
Postać leku Spray
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Humer Higiena nosa 100% woda morska spray do nosa dla dorosłych.

Działanie

Najwyższej jakości 100% (nierozcieńczona) woda morska pozyskana metodą dializy, dzięki temu Humer zachowuje pełnię bogactwa morza - naturalnie występująca ilość pierwiastków śladowych. Humer to rozwiązanie dla każdej potrzeby nosa. Ekonomiczne opakowanie 150 ml - wystarcza na dłużej. Nie zawiera substancji konserwujących. Aplikator dostosowany do wymagań dzieci albo dorosłych. Bezpieczna końcówka - zapobiegająca włożeniu aplikatora zbyt głęboko. Pierścień bezpieczeństwa - chroni przed cofaniem się roztworu i tym samym zapobiega jego zanieczyszczeniu bez dodatku substancji konserwującej. Rozpylanie mikrokropelkowe - wyjątkowo skuteczne pokrycie śluzówki nosa, bez nieprzyjemnego efektu spowodowanego zbyt silnym strumieniem wody. Multipozycyjne opakowanie - aplikacja możliwa w każdej pozycji.

Dawkowanie

1 aplikacja do każdego nozdrza 2-3 razy w ciągu dnia.

Opinie o Humer 100% woda morska dorośli 150ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Humer 100% woda morska dorośli 150ml kupili także:

Mollers Tran Norweski Omega-3 smak cytrynowy 250 ml

Möller’s Tran Norweski o smaku cytrynowym to wysokiej jakości skoncentrowany olej rybi pochodzący z sardynek i sardeli żyjących w ciepłych wodach Ameryki Południowej. Stanowi uzupełnienie codziennej diety w nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 oraz witaminy D3, A i E. 

Kwasy omega-3 EPA i DHA wspomagają pracę serca, a dodatkowo DHA korzystnie wpływają na mózg i jakość widzenia.Witamina D nie tylko wzmacnia odporność organizmu, ale także pobudza absorpcję wapnia w organizmie, co sprzyja budowie mocnych kości oraz zębów.

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.