Laktator ręczny Lakta Mila LRM-4

cena
32,54 zł
Producent Simed
Pojemność 1 szt.
Postać leku Laktator
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Delikatny laktator umożliwia łagodne i bezbolesne odciąganie pokarmu. Antypoślizgowa rączka, ułatwia kontrolowanie siły i szybkości odciągania pokarmu. Miękka silikonowa nakładka masująca pierś, idealnie dopasowuje się do jej kształtu, stymuluje pierś, zapewniając naturalne uwalnianie pokarmu. Podstawka zapewnia stabilną pozycję laktatora podczas odciągania pokarmu

Opinie o Laktator ręczny Lakta Mila LRM-4

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Laktator ręczny Lakta Mila LRM-4 kupili także:

Tantum Rosa 10 saszetek

Każda infekcja pochwy, czy to grzybicza, czy bakteryjna wywołuje szereg nieprzyjemnych dla kobiety dolegliwości. Należą do nich uporczywy świąd, ból, pieczenie, obrzęki, zaczerwienienie. Na wystąpienie infekcji narażona jest każda kobieta, jednak powodów infekcji może być wiele: zmiany hormonalne, osłabiona odporność, zła higiena okolic intymnych. 

Tantum Rosa łagodzi intensywność odczuwalnych dolegliwości, poprawia uczucie komfortu w okolicach intymnych i podnosi ogólne samopoczucie. Lek działa miejscowo i w minimalnym stopniu przenika do krążenia ogólnego, dlatego może być stosowany przez kobiety karmiące piersią.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.