FIXSIN HIPERTONIC zestaw uzupełniający do płukania nosa i zatok 30 saszetek

Producent Solinea
Pojemność 30 szt.
Postać leku Saszetki
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Fixsin zestaw uzupełniający do płukania nosa i zatok zawiera substancję rozpuszczoną - chlorek sodu - przeznaczoną do sporządzania roztworu stosowanego do płukania nosa i zatok.

Wskazania

Zestaw uzupełniający Fixsin hipertonic zaleca się stosować w celu prewencyjnej, objawowej lub pooperacyjnej pielęgnacji nosa i zatok, głownie w przypadku: zapalenia zatok przynosowych; nieżuty nosa różnego pochodzenia; przed i po zabiegach chirurgicznych nosa i zatok; dla utrzymania higieny nosa i zatok.

Działanie

Fixsin hipertonic zestaw uzupełniający do płukania nosa i zatok zawiera substancję rozpuszczaną, chlorek sodu, przeznaczoną do sporządzenia hipertonicznego roztworu stosowanego do płukania nosa i zatok.

Dawkowanie

Do przeprowadzenia plukania niezbędna jest butelka z zestawu podstawowego Fixsin. Płukanie przeprowadzić 1-2 razy dziennie lub według zaleceń lekarza. Godzinę po pukaniu ni należy wychodzić na zewnątrz. Płukanie należy przeprowadzić najpóźniej na godzinę przed snem. Każdorazowo przed przystąpieniem do płukania sprawdzić temperaturę wody.

Opinie o FIXSIN HIPERTONIC zestaw uzupełniający do płukania nosa i zatok 30 saszetek

tom72

Skuteczny produkt..,

tom72

Skuteczny produkt..,

tom72

Skuteczny produkt..,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili FIXSIN HIPERTONIC zestaw uzupełniający do płukania nosa i zatok 30 saszetek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.