FIXSIN HIPERTONIC zestaw uzupełniajacy do płukania nosa i zatok 30 saszetek

Producent Solinea
Pojemność 30 szt.
Postać leku Saszetki

Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Fixsin zestaw uzupełniający do płukania nosa i zatok zawiera substancję rozpuszczoną - chlorek sodu - przeznaczoną do sporządzania roztworu stosowanego do płukania nosa i zatok.

Wskazania

Zestaw uzupełniający Fixsin hipertonic zaleca się stosować w celu prewencyjnej, objawowej lub pooperacyjnej pielęgnacji nosa i zatok, głownie w przypadku: zapalenia zatok przynosowych; nieżuty nosa różnego pochodzenia; przed i po zabiegach chirurgicznych nosa i zatok; dla utrzymania higieny nosa i zatok.

Działanie

Fixsin hipertonic zestaw uzupełniający do płukania nosa i zatok zawiera substancję rozpuszczaną, chlorek sodu, przeznaczoną do sporządzenia hipertonicznego roztworu stosowanego do płukania nosa i zatok.

Dawkowanie

Do przeprowadzenia plukania niezbędna jest butelka z zestawu podstawowego Fixsin. Płukanie przeprowadzić 1-2 razy dziennie lub według zaleceń lekarza. Godzinę po pukaniu ni należy wychodzić na zewnątrz. Płukanie należy przeprowadzić najpóźniej na godzinę przed snem. Każdorazowo przed przystąpieniem do płukania sprawdzić temperaturę wody.

FIXSIN HIPERTONIC zestaw uzupełniajacy do płukania nosa i zatok 30 saszetek

Skuteczny produkt..,

Skuteczny produkt..,

Skuteczny produkt..,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt FIXSIN HIPERTONIC zestaw uzupełniajacy do płukania nosa i zatok 30 saszetek kupili także:

Meltiki Acerola naturalna witamina C smak cytrusowy 60 tabletek

Meltiki® acerola to kompleksowy preparat dla dzieci od 3 r.ż. będący bogatym źródłem bioflawonoidów, w tym hesperydyny oraz naturalnej witaminy C pochodzącej z owocu aceroli.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone