Nasic Kids aerozol do nosa 10ml

Nowa cena
cena
13,97 zł
Ilość:
Producent Cassella-med GmbH
Pojemność 100 ml
Postać leku Płyn
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Xylometazolini hydrochloridum + Dexpanthenolum ( 0,05 mg + 5,0 mg)/dawkę. Substancje pomocnicze: benokainowego chlorku roztwór, potasu diwodorofosforan, disodu fosforan dwunastowodny, woda oczyszczona.

Wskazania

Przy objawach niedrożności przewodów nosowych w przebiegu przeziębienia oraz przebytej operacji nosa.

Działanie

Aerozol zawiera substancje aktywne które obkurczają naczynia krwionośne nosa, co prowadzi do zmniejszenia obrzęku i przekrwienia błony śluzowej nosa, przyśpieszają gojenie ran i biorą udział w procesie regeneracji błon śluzowych. Zmniejszenie przekrwienia błony śluzowej nosa ułatwia oddychanie przez nos pacjentom u pacjentów u których występują objawy niedrożności przewodów nosowych w przebiegu przeziębienia i po przebytej operacji nosa.

Dawkowanie

Dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Jedna dawka aerozolu do każdego otworu nosowego raz lub dwa razy na dobę (co 8-10 godzin). Nie podawać więcej niż trzy dawki na dobę. Nie należy stosować preparatu dłużej niż 7 dni.

Przeciwwskazania

Nie stosować przy: - nadwrażliwości na którykolwiek ze składników, - gdy u pacjenta występuje suche, zanikowe zapalenie błony śluzowej nosa, - u dzieci poniżej 2 roku życia, - po zabiegach chirurgicznych prowadzonych drogą przeznosową i po operacja przebiegających z odsłonięciem opony twardej. 
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie o Nasic Kids aerozol do nosa 10ml

Marta10

jeszcze nie stosowałam,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Nasic Kids aerozol do nosa 10ml kupili także:

Long 4 Lashes serum przyspieszające wzrost rzęs 3 ml

Średnia długość życia rzęs to 3 - 6 miesięcy. Rzęsa rośnie jedynie przez pierwszy miesiąc, następnie przechodzi do fazy stacjonarnej, by po kilku miesiącach wypaść.  Składnik czynny serum Long 4 lashes - bimatoprost działa na rzęsy zarówno w  fazie ich wzrostu pobudzając go oraz zwiększając liczbę rzęs oraz w fazie drugiej – przedłużając życie rzęs.

Pierwsze efekty działania Long 4 lashes serum do rzęs widoczne są już po 3 tygodniach stosowania. Po tym czasie rzęsy są mocniejsze i łatwiej się rozczesują. Po zakończeniu kuracji, czyli po upływie 6 miesięcy rzęsy są dłuższe, pogrubione, gęstsze, o głębokim kolorze. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.