zdjecie zdjecie

Nasic Kids aerozol do nosa 10ml

Producent Cassella-med GmbH
Pojemność 100 ml
Postać Płyn
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
66%Complete

Spis treści:

Skład

Xylometazolini hydrochloridum + Dexpanthenolum ( 0,05 mg + 5,0 mg)/dawkę. Substancje pomocnicze: benokainowego chlorku roztwór, potasu diwodorofosforan, disodu fosforan dwunastowodny, woda oczyszczona.

Wskazania

Przy objawach niedrożności przewodów nosowych w przebiegu przeziębienia oraz przebytej operacji nosa.

Działanie

Aerozol zawiera substancje aktywne które obkurczają naczynia krwionośne nosa, co prowadzi do zmniejszenia obrzęku i przekrwienia błony śluzowej nosa, przyśpieszają gojenie ran i biorą udział w procesie regeneracji błon śluzowych. Zmniejszenie przekrwienia błony śluzowej nosa ułatwia oddychanie przez nos pacjentom u pacjentów u których występują objawy niedrożności przewodów nosowych w przebiegu przeziębienia i po przebytej operacji nosa.

Dawkowanie

Dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Jedna dawka aerozolu do każdego otworu nosowego raz lub dwa razy na dobę (co 8-10 godzin). Nie podawać więcej niż trzy dawki na dobę. Nie należy stosować preparatu dłużej niż 7 dni.

Przeciwwskazania

Nie stosować przy: - nadwrażliwości na którykolwiek ze składników, - gdy u pacjenta występuje suche, zanikowe zapalenie błony śluzowej nosa, - u dzieci poniżej 2 roku życia, - po zabiegach chirurgicznych prowadzonych drogą przeznosową i po operacja przebiegających z odsłonięciem opony twardej. 

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Nasic Kids aerozol do nosa 10ml

Marta10

jeszcze nie stosowałam

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.