Bioaron witamina K 30 kapsułek [Data ważności 31-03-2018]

cena
8,59 zł
11,64 zł
Ilość:
Producent PhytoPharm
Pojemność 30szt.
Postać leku Kapsułki twist-off
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Zawartość kapsułki: olej słonecznikowy, witamina K. Otoczka kapsułki: żelatyna, glicerol (substancja utrzymująca wilgotność). 

Wskazania

Bioaron K krople dla niemowląt, do codziennej doustnej suplementacji - szczególnie w przypadku dzieci karmionych naturalnie od 2 tygodnia życia do ukończenia 3 miesiąca życia. Niemowlęta karmione mieszankami mlecznymi modyfikowanymi, mlekiem dla wcześniaków, a także mieszankami mlekozastępczymi po otrzymaniu jednorazowej dawki witaminy K po urodzeniu, nie wymagają dalszej profilaktycznej podaży.

Działanie

Witamina K jest odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie układu krzepnięcia krwi. Jej niedobór występuje u noworodków i niemowląt do ukończenia 3. miesiąca życia. Niedobór ten może doprowadzić między innymi do krwawienia z przewodu pokarmowego oraz błon śluzowych. Ponieważ w pokarmie matki ilość witaminy K jest niewystarczająca, dlatego należy wprowadzić jej suplementację. Dzieci karmione mlekiem modyfikowanym lub preparatami mlekozastępczymi, po otrzymaniu w szpitalu jednorazowej dawki witaminy K, nie wymagają dalszej suplementacji.

Dawkowanie

Zalecane dawkowanie: zawartość 1 kapsułki dziennie, co odpowiada rekomendowanej dziennej dawce witaminy K (25 μg).

Opinie o Bioaron witamina K 30 kapsułek [Data ważności 31-03-2018]

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Bioaron witamina K 30 kapsułek [Data ważności 31-03-2018] kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.