Alugastrin Wątroba 30 kapsułek

cena
11,39 zł
Producent Bio-Profil
Pojemność 30 szt.
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Lecytyna sojowa, ekstrakt z liścia karczocha, witamina E

Składniki w zalecanej do spożycia dziennej porcji 1 kapsułka 2 kapsułki

Lecytyna sojowa 350 mg (w tym 217 mg fosfolipidów) 700 mg (w tym 434 mg fosfolipidów)

Ekstrakt z liścia karczocha 20 mg 40 mg

Witamina E 6 mg (50% RWS*) 12 mg (100% RWS*)

Wskazania

Wątroba wspomaga:
Zdrowie wątroby
Detoksykację wątroby
Prawidłowy poziom cholesterolu

Działanie

Suplement diety Alugastrin® Wątroba to produkt wieloskładnikowy – zawiera ekstrakt z liści karczocha, fosfolipidy (których źródłem jest lecytyna sojowa) oraz witaminę E w jednej kapsułce

Dawkowanie

Zaleca się stosowanie 1-2 kapsułek dziennie. Kapsułki należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (uczulenia) na którykolwiek ze składników produktu. Przed zastosowaniem suplementu diety ALUGASTRIN WĄTROBA przez kobiety ciężarna lub karmiące piersią – należy zasięgnąć porady lekarza.

Alugastrin Wątroba 30 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Alugastrin Wątroba 30 kapsułek kupili także:

Bio-Oil olejek 200 ml

Skład unikalnej receptury Bio-Oil stanowią wyciągi z roślin oraz witaminy w formie olejku. Formuła ta zawiera innowacyjny składnik PurCellin Oil™, zmieniający konsystencję produktu, na lekką i nietłustą, jednocześnie zapewniając łatwiejszą absorbcję składników odżywczych zawartych w witaminach i wyciągach roślinnych.

Blizny są efektem procesu gojenia ran powstającym w wyniku nadmiernej produkcji kolagenu. Z czasem blizny ulegają zmianom, jednak z reguły nie zanikają. Bio-Oil pomaga poprawić ich wygląd blizn, ale ich nie usuwa.

Rozstępy pojawiają się kiedy następuje intensywny przyrost masy ciała w krótkim czasie np. w okresie ciąży. Wówczas skóra może ulec gwałtownemu rozciągnięciu, zrywając sieć włókien kolagenowych znajdujących się w skórze właściwej. W kolejnym etapie, jakim jest proces gojenia powstają blizny, widoczne na powierzchni skóry jako rozstępy. Stosowanie Bio-Oil zapewnia poprawę ich wyglądu na skórze.

Zaburzenia produkcji melaniny powodowane nadmierną ekspozycją na słońce, stosowaniem złej jakości produktów rozjaśniających skórę, zmiany hormonalne związane z ciążą, menopauzą lub stosowaniem doustnych środków antykoncepcyjnych powodują nierównomierny koloryt skóry. Bio-Oil pomaga poprawić wygląd skóry z tym problemem.

Włókna kolagenowe i elastyna zapewniają skórze właściwą sprężystość, dlatego ich osłabienie w procesie starzenia powoduje powstawanie zmarszczek. Olejek Bio-Oil poprawia elastyczność skóry, czyniąc ją delikatniejszą, gładszą i bardziej sprężystą. Dadatkowo nawilża skórę poprawiając układ włókien, napięcie oraz wygląd drobnych linii i zmarszczek, uzupełnia naturalną barierę lipidową skóry pomagając przywrócić jej funkcję ochronną, którą jest zatrzymywanie wilgoci.

Bio-Oil olejek 200 ml
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.