Avent Niekapek kubek czerwony dla dzieci 12mc+ z uchwytem 260 ml

cena
27,99 zł
Producent Avent Philips
Pojemność 260ml
Postać leku Kubek
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

AVENT Kubek o pojemności 260 ml z uchwytami (SCF752/00), ozdobiony nadrukiem ze zwierzątkami. Pozwala łatwo przejść od karmienia z butelki do samodzielnego picia z kubka.

Działanie

Twardzszy zielony ustnik przeznaczony dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Opatentowany zaworek Magic zapobiega rozlewaniu płynu Prosty montaż i czyszczenie Ustnik Magic pasuje do wszystkich kubków AVENT Magic i butelek Przykrywka na zatrzask chroni ustnik przed zbrudzeniem Miarka na kubku Produkt nie zawiera bisfenolu BPA. Kubek można myć w zmywarce i sterylizować.
Sekret tkwi w opatentowanym systemie Philips AVENT Magic Valve, który zapobiega rozlewaniu i jest łatwy w użyciu. Wyposażone są w niego wyłącznie kubki Philips AVENT Magic. Podczas picia zawór zgina się i umożliwia dopływ powietrza do wnętrza butelki, zapewniając ciągły wypływ płynu. Oznacza to, że dziecko nie musi wcale mocno ssać. Są one do tego stopnia proste w użyciu, że karmienie z kubka Magic można rozpocząć kilka miesięcy wcześniej niż w przypadku innych tego typu kubków. System Magic Valve zamyka się, gdy dziecko przestaje pić, więc nic się nie rozlewa. Kubki łatwo się składa i rozkłada.

Avent Niekapek kubek czerwony dla dzieci 12mc+ z uchwytem 260 ml

Magdalena

Wygodna w podawaniu dla dziecka, dwa uchwyty do trzymania. produkt wart swojej ceny ,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Avent Niekapek kubek czerwony dla dzieci 12mc+ z uchwytem 260 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.