Omega-3 500 mg 60 kapsułek Polfa Łódź

cena
18,69 zł
Producent Polfa Łódź
Pojemność 60szt.
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

dwie kapsułki: 1000 mg oleju rybiego zawierającego 180 mg EPA i 120 mg DHA, cztery kapsułki: 2000 mg oleju rybiego zawierającego 360 mg EPA i 240 mg DHA.

Wskazania

Suplement diety jest źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczonych Omega-3 w tym: EPA i DHA, otrzymywanych z ryb morskich. 

Zaleca się uzupełnianie diety w wielonienasycone kwasy tłuszczowe OMEGA-3: - osom, których dieta uboga jest w ryby morskie, - osobom dbającym o zdrowie swojego serca, - przy problemach z koncentracją oraz widzeniem, - w okresie zwiększonej aktywności fizycznej i umysłowej.

Dawkowanie

Zaleca się stosowanie 2 do 4 kapsułek dziennie podczas posiłku. Kapsułki należy popić płynem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zrównoważoną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Opinie o Omega-3 500 mg 60 kapsułek Polfa Łódź

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Omega-3 500 mg 60 kapsułek Polfa Łódź kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.