MEDICERUM REGENERAL Balsam 100 g - Data ważności 31-10-2017

cena
5,99 zł
31,91 zł
Ilość:
Producent Hasco
Pojemność 100g
Postać leku Balsam
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Balsam polecany do pielęgnacji skóry wrażliwej z osłabioną funkcją ochronną, szczególnie narażonej na ucisk i otarcia w celu zapobiegania odleżynom. Balsam można stosować na całe ciało lub w miejscach narażonych na zmiany, wymagających szczególnej pielęgnacji.
 

Działanie

W skład preparatu wchodzą starannie dobrane substancje, które zapewniają kompleksową pielęgnację zapobiegającą tworzeniu się odleżyn. Zawiera nanohydroksyapatyt wapnia będący źródłem wapnia - innowacyjną substancję, która poprzez stymulację fibroblastów i wytwarzanie kolagenu pobudza procesy regeneracyjne i naprawcze skóry. Nanohydroksyapatyt wapnia to wyjątkowy kompleks wapniowy, który przywraca spoistość komórek, uszczelniając barierę skórną i przywracając funkcję ochronną skóry. Wapń odgrywa fundamentalną rolę w procesie wzmocnienia i odbudowy skóry. Rozmiar nanocząsteczek umożliwia szybkie i głębokie przenikanie substancji w głąb skóry i stymulację procesów naprawczych. Kompleksowe działanie balsam zawdzięcza połączeniu nanohydroksyapatytu wapnia z wyciągiem z kasztanowca, heparyną i alantoiną, które wpływają na wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych, poprawiają mikrocyrkulację krwi, a także nawilżają i działają łagodząco.

Dawkowanie

Nanieść balsam na czystą, osuszoną skórę w miejscach zagrożonych odleżynami i bardzo delikatnie wmasować. Unikać intensywnego wcierania. Pozostawić do wchłonięcia. Stosować co najmniej 2 razy dziennie.
 

Opinie o MEDICERUM REGENERAL Balsam 100 g - Data ważności 31-10-2017

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Produkt 3
Produkt 2
Produkt 1

Klienci, którzy kupili MEDICERUM REGENERAL Balsam 100 g - Data ważności 31-10-2017 kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.