Etixx Iron 125 AA 30 kapsułek - do każdego zamówienia bidon lub shaker ETIXX GRATIS !!!

cena
65,58 zł
Ilość:
Producent OMEGA PHARMA POLAND SP Z OO
Pojemność 30 szt.
Postać leku kapsułki

Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Chlorella (standaryzowana na zawartość chlorofilu), diglicynian żelaza (II), żelatyna, kwas askorbinowy, chlorofil, suchy ekstrakt z winorośli (Vitis vinifera, maltodekstryna), nikotynamid, substancja glazurująca: sól magnezowa kwasu tłuszczowego, diglicynian manganu, chlorowodorek pirydoksyny, diglicynian miedzi, ryboflawina, chlorowodorek tiaminy, kwas foliowy, cyjanokobalamina.

Wskazania

Jest to istotny suplement dla kobiet uprawiających sport, wegetarian i wegan oraz osób stosujących trening wytrzymałościowy.

Działanie

Szybko się wchłania i usprawnia transport tlenu w organizmie. Optymalny efekt: Chelat aminokwasowy poprawia wchłanialność, Zawiera także witaminy i minerały, które przyczyniają się do wchłaniania żelaza i do prawidłowego procesu erytropoezy.

Żelazo ma korzystny wpływ na prawidłowy transport tlenu w organizmie. Preparat ETIXX IRON 125 AA zawiera witaminę C, chlorofil oraz zestaw witamin z grupy B. Stosowanie żelaza przynosi wiele korzyści, w tym pozytywny wpływ na prawidłowy proces tworzenia czerwonych krwinek oraz hemoglobiny. Pomaga również w produkcji energii przez organizm. Witaminy B2 i B6 przyczyniają się do wytworzenia dodatkowej energii w okresie zmęczenia, a witamina B12 aktywuje naturalną energię organizmu.

Etixx Iron 125 AA 30 kapsułek - do każdego zamówienia bidon lub shaker ETIXX GRATIS !!!

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone