Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Pharma Nord
Adres


Pojemność 90 szt.
Postać Kapsułki
Dostępność

Spis treści:

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Bio-CLA z zieloną herbatą 90 kapsułek Skład

Kwas linolowy, zielona herbata, witamina A, witamina B, witamina B2, witamina C

Bio-CLA z zieloną herbatą 90 kapsułek Wskazania

Stosując Bio-C.L.A. i Bio-C.L.A. z zieloną herbatą można uzyskać tzw. remodelowanie sylwetki. Oznacza to, że podczas odchudzania traci się nadmiar tkanki tłuszczowej na biodrach, brzuchu i udach, podczas gdy tkanka mięśniowa zostaje wzmocniona - co jest warunkiem uniknięcia efektu jo-jo. C.L.A. redukuje także objawy cellulitu.

Bio-CLA z zieloną herbatą 90 kapsułek Działanie

Preparat zaopatruje organizm w sprzężony kwas linolowy, składnik odżywczy, który przyczynia się do budowy i utrzymania odpowiedniej masy mięśniowej, stymuluje spalanie tłuszczu w organizmiem, blokuje wchłanianie tłuszczu do organizmu. Zapobiega efektowi jo-jo, zmniejsza objawy cellulitu

Badania wykazały, że ta substancja zwiększa wydatkowanie tłuszczu zmagazynowanego w tkance tłuszczowej oraz zwiększa spalanie tłuszczu. Dodatkowo zielona herbata zwiększa wydatkowanie energii i aktywuje spalanie tłuszczów. Wnioski z badań wskazują na to, że doustne podawanie wyciągu z zielonej herbaty może wpływać na zmniejszenie masy ciała. 

C.L.A. przyczynia się do utraty wagi w odpowiedni sposób, to znaczy poprzez utratę tłuszczu, a nie mięśni.

C.L.A. (sprzężony kwas linolowy) w połączeniu z ćwiczeniami fizycznymi wzmaga spalanie tkanki tłuszczowej, ogranicza wchłanianie tłuszczu do komórek tłuszczowych, wspomaga prawidłową gospodarkę tłuszczową w organizmie. Zielona herbata jest źródłem witamin A, B, B2, C oraz wielu minerałów i mikroelementów. Zwiększa wydatkowanie energii i reguluje procesy trawienne.

Bio-CLA z zieloną herbatą 90 kapsułek Dawkowanie

Przyjmować 4-6 kapsułek dziennie podczas posiłku.

Kategoria

Bez recepty

Producent

Postać

Stosowanie

Stosując Bio-C.L.A. i Bio-C.L.A. z zieloną herbatą można uzyskać tzw. remodelowanie sylwetki. Oznacza to, że podczas odchudzania traci się nadmiar tkanki tłuszczowej na biodrach, brzuchu i udach, podczas gdy tkanka mięśniowa zostaje wzmocniona - co jest warunkiem uniknięcia efektu jo-jo. C.L.A. redukuje także objawy cellulitu.

Działanie

Preparat zaopatruje organizm w sprzężony kwas linolowy, składnik odżywczy, który przyczynia się do budowy i utrzymania odpowiedniej masy mięśniowej, stymuluje spalanie tłuszczu w organizmiem, blokuje wchłanianie tłuszczu do organizmu. Zapobiega efektowi jo-jo, zmniejsza objawy cellulitu Badania wykazały, że ta substancja zwiększa wydatkowanie tłuszczu zmagazynowanego w tkance tłuszczowej oraz zwiększa spalanie tłuszczu. Dodatkowo zielona herbata zwiększa wydatkowanie energii i aktywuje spalanie tłuszczów. Wnioski z badań wskazują na to, że doustne podawanie wyciągu z zielonej herbaty może wpływać na zmniejszenie masy ciała.  C.L.A. przyczynia się do utraty wagi w odpowiedni sposób, to znaczy poprzez utratę tłuszczu, a nie mięśni. C.L.A. (sprzężony kwas linolowy) w połączeniu z ćwiczeniami fizycznymi wzmaga spalanie tkanki tłuszczowej, ogranicza wchłanianie tłuszczu do komórek tłuszczowych, wspomaga prawidłową gospodarkę tłuszczową w organizmie. Zielona herbata jest źródłem witamin A, B, B2, C oraz wielu minerałów i mikroelementów. Zwiększa wydatkowanie energii i reguluje procesy trawienne.

Kluczowy składnik

zielona herbata CLA

Rejestracja

suplement diety

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.