Urgo na Afty i drobne rany w jamie ustnej plaster w płynie 6 ml

Producent Labolatoria Polfa Łódź
Pojemność 6ml
Postać leku Opatrunek
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Derywat celulozy, kwas mineralny, kwasy karboksylowe, alkohol, woda, aromat.

Wskazania

Urgo na afty i drobne rany w jakie ustnej jest wskazany do stosowania na powstałe w jamie ustnej afty oraz drobne rany. Tworzy film, który: chroni skutecznie ranę, szczególnie w czasie posiłku, izolując ją od pokarmu i śliny; szybko i trwale łagodzi ból; ułatwia gojenie. Szpatułka pozwala na dokładne nałożenie preparatu na każdą aftę, bez względu na jej umiejscowienie. Przeznaczona do wielokrotnego użycia. leczą afty i inne odciski w jamie ustnej swoją zdolnością pokrywania.

Dawkowanie

Żel należy nakładać szpatułką bezpośrednio na uszkodzone miejsca, pozostawiając przez chwilę do zaschnięcia. Aplikację powtarzać kilkakrotnie w ciągu dnia, według potrzeby, najlepiej przed każdym posiłkiem i każdorazowo kiedy afty zaczynają ponownie boleć. Jeżeli w ciągu 5 dní nie nastąpi wyleczenie lub afty są bardzo rozległe, głębokie czy liczne, należy skonsultować się z lekarzem.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Urgo na Afty i drobne rany w jamie ustnej plaster w płynie 6 ml

Małgorzata

Bardzo polecam, skuteczny środek, łatwa aplikacja, bardzo długo utrzymuje się na ranie i szybko uśmierza ból Produkt godny polecenia

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Urgo na Afty i drobne rany w jamie ustnej plaster w płynie 6 ml kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.