Urgo na Afty i drobne rany w jamie ustnej plaster w płynie 6 ml

cena
21,98 zł
Producent Laboratoria Polfa Łódź
Pojemność 6ml
Postać Opatrunek
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Derywat celulozy, kwas mineralny, kwasy karboksylowe, alkohol, woda, aromat.

Wskazania

Urgo na afty i drobne rany w jakie ustnej jest wskazany do stosowania na powstałe w jamie ustnej afty oraz drobne rany. Tworzy film, który: chroni skutecznie ranę, szczególnie w czasie posiłku, izolując ją od pokarmu i śliny; szybko i trwale łagodzi ból; ułatwia gojenie. Szpatułka pozwala na dokładne nałożenie preparatu na każdą aftę, bez względu na jej umiejscowienie. Przeznaczona do wielokrotnego użycia. leczą afty i inne odciski w jamie ustnej swoją zdolnością pokrywania.

Dawkowanie

Żel należy nakładać szpatułką bezpośrednio na uszkodzone miejsca, pozostawiając przez chwilę do zaschnięcia. Aplikację powtarzać kilkakrotnie w ciągu dnia, według potrzeby, najlepiej przed każdym posiłkiem i każdorazowo kiedy afty zaczynają ponownie boleć. Jeżeli w ciągu 5 dní nie nastąpi wyleczenie lub afty są bardzo rozległe, głębokie czy liczne, należy skonsultować się z lekarzem.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Urgo na Afty i drobne rany w jamie ustnej plaster w płynie 6 ml

Małgorzata

Bardzo polecam, skuteczny środek, łatwa aplikacja, bardzo długo utrzymuje się na ranie i szybko uśmierza ból Produkt godny polecenia

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.