Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Novascon
Adres


Pojemność 12ml
Postać Spray
Dostępność

Spis treści:

Tonaxinum Melatonina spray 12 ml Opis

Pierwsza nanoemulsja w Polsce zawierająca melatoninę w postaci spray. Tonaxinum Melatonina Spray to suplement diety w postaci nanoemulsji w spray’u.

Tonaxinum Melatonina spray 12 ml Skład

Skład porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia (2 aplikacje): 1 mg melatoniny

Tonaxinum Melatonina spray 12 ml Wskazania

- pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie1,
- wspomaga łagodzenie subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej2.
 
1  Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 1 mg krótko przed pójściem spać.
2  Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 0,5 mg krótko przed pójściem spać pierwszego dnia podróży i przez kolejne dni po przybyciu do celu.

Tonaxinum Melatonina spray 12 ml Działanie

Tonaxinum® Melatonina Spray to suplement diety z melatoniną w formie opatentowanej nanoemulsji, ze skutecznością potwierdzoną w badaniu klinicznym.
Tonaxinum® Melatonina Spray, to efekt działania już po 5 minutach od podania*!
Badanie kliniczne potwierdza, iż melatonina spray podana na błony śluzowe jest 4 razy silniejsza i 3 razy szybsza niż tradycyjna postać melatoniny*.

Tonaxinum Melatonina spray 12 ml Dawkowanie

1 – 2 aplikacje na krótko przed snem. Skierować rozpylacz w kierunku otwartych ust i nacisnąć pompkę tak, by rozpylić preparat na błony śluzowe w jamie ustnej lub pod język.

Kategoria

Bez recepty

Producent

Postać

Stosowanie

- pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie1, - wspomaga łagodzenie subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej2.   1  Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 1 mg krótko przed pójściem spać. 2  Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 0,5 mg krótko przed pójściem spać pierwszego dnia podróży i przez kolejne dni po przybyciu do celu.

Działanie

Tonaxinum® Melatonina Spray to suplement diety z melatoniną w formie opatentowanej nanoemulsji, ze skutecznością potwierdzoną w badaniu klinicznym. Tonaxinum® Melatonina Spray, to efekt działania już po 5 minutach od podania*! Badanie kliniczne potwierdza, iż melatonina spray podana na błony śluzowe jest 4 razy silniejsza i 3 razy szybsza niż tradycyjna postać melatoniny*.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.