SENSIGEL żel łagodzący do zębów wrażliwych 50ml

cena
16,70 zł
Producent Pierre Fabre
Pojemność 50 ml
Postać leku Żel
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Sorbitol, woda, krzemionka, azotan potasu (5%), aromat, fluorowodorek nicometanolu (1,02% lub 1500 ppm jonów F-), laurylosiarczan sodowy, żywica celulozowa, sól sodowa sacharyny, sól sodowa metyloparabenu, sól sodowa propyloparabenu, CI 47005, CI 42051, pochodne fluorowe.
 

Wskazania

SENSIGEL to preparat w postaci żelu stosowanego w ramach leczenia wrażliwych zębów. Zawiera fluorek nicometanolu i potas, które zmniejszają wrażliwość zębów i tworzą ochronną warstwę na powierzchni szkliwa, zamykającą kanaliki zębowe. Stosować u osób powyżej 14 roku życia w przypadku zębów wrażliwych w celu zneutralizowania ich nadwrażliwości.
 

Działanie

Żel do zębów charakteryzuje się unikalnym składem. Zawiera fluorek nicometanolu i potas, które zmniejszają wrażliwość zębów (na takie czynniki jak zimno, ciepło) i tworzą ochronną warstwę na powierzchni szkliwa, zamykającą kanaliki zębowe. Preparat charakteryzuje się efektywnym działaniem i jest bezpieczny w stosowaniu.
 

Dawkowanie

Stosować po każdym szczotkowaniu zębów, nakładając za pomocą palca lub szczoteczki. Nie płukać.

Opinie o SENSIGEL żel łagodzący do zębów wrażliwych 50ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Produkt 3
Produkt 2
Produkt 1
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.