PAMPERS BABY FRESH Chusteczki pielęgnacyjne 64 sztuki

Nowa cena
cena
5,28 zł
Producent Procter & Gamble
Pojemność 64 szt.
Postać leku Chusteczki
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Chusteczki Pampers zawierają 98% oczyszczonej wody i delikatne środki pielęgnuące skórę dziecka, więc możesz idealnie umyć dziecko w dowolnym czasie i miejscu.

PAMPERS BABY FRESH Chusteczki pielęgnacyjne 64 sztuki

Maria

Najlepsze i nie dlatego, że znana marka. po prostu najlepsza jakość.,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt PAMPERS BABY FRESH Chusteczki pielęgnacyjne 64 sztuki kupili także:

Vita-Miner Prenatal + DHA 30 tabletek + 30 kapsułek

Suplement diety Vita-miner Prenatal+DHA zawiera tabletki z witaminami i minerałami oraz kapsułki dostarczające kwasy tłuszczowe. 

Jedna tabletka Vita-miner Prenatal+DHA to kompleks 20 witamin i składników mineralnych, które zapewniają podstawową suplementację codziennej diety kobiet w ciąży, wzmacniając ich organizm. Suplement zawiera zwiększoną dawkę kwasu foliowego, który jest niezwykle ważny w okresie ciąży, ponieważ bierze udział w procesie podziału komórek oraz przyczynia się do wzrostu tkanek matczynych. Ponadto tabletki te wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego kobiety. 

Kapsułki w suplemencie Vita-miner Prenatal+DHA zawierają NNKT omega-3: EPA i DHA które wpływają na prawidłowe funkcjonowania serca i układu nerwowego.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.