5.00
(1)
Formy dostawy:
Formy płatności:
1 saszetka zawiera: substancje czynne: paracetamol 1000mg, fenylefryny wodorowinian 16mg, chlorfenaminy maleinian 4mg; substancje pomocnicze: mannitol.
Leczenie objawowe przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem, obrzękiem błony śluzowej nosa z tworzeniem wydzieliny.
To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Zwróć uwagę na przeciwwskazania. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Kategoria
Producent
Postać
Marka
Stosowanie
Działanie
Kluczowy składnik
Rejestracja
Sposób aplikacji
W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy