Nutramigen 1 proszek 425g

cena
35,85 zł
Producent Mead Johnson Nutrition
Pojemność 425g
Postać leku proszek
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Nutramigen to hipoalergiczny preparat mlekozastępczy o znacznym stopniu hydrolizy. Badania wykazały, że już po upływie 48 godzin od zmiany mleka na Nutramigen, objawy kolki jelitowej o podłożu żywieniowym mogą ustąpić. Nutramigen 1 to pełnowartościowy,hipoalergiczny preparat mlekozastępczy zalecany w przypadku: Alergii na białka pokarmowe, w tym alergii na białka mleka krowiego, Nietolerancji laktozy i sacharozy, W kolce jelitowej, U dzieci z wysokim ryzykiem wyst_pienia alergii.

Działanie

Białka zawarte w preparacie Nutramigen zostały rozbite (w procesie hydrolizy) na drobne cząstki nierozpoznawalne dla układu odpornościowego i w związku z tym niewywołujące reakcji alergicznej u większości niemowląt. Nutramigen zawiera wszystkie składniki odżywcze w ilościach niezbędnych dla prawidłowego wzrostu dziecka. Nutramigen 1 i 2 nie zawierają laktozy i sacharozy. Dziecko może potrzebować kilku dni, aby przyzwyczaić się do smaku Nutramigenu. Należy podchodzić do karmienia pozytywnie, nawet, jeśli zapach preparatu wydaje się nieprzyjemny. Niemowlęta często naśladują reakcje rodziców. Warto pamiętać, że zmysł smaku i węchu dorosłych różni się od niewykształconych jeszcze zmysłów niemowlęcia. Starsze dzieci chętniej piją preparat z zamkniętego kubka, a często również w postaci chłodnego napoju. Należy przestrzegać wskazówek dotyczących sposobu przygotowania zamieszczonych na opakowaniu. W sprawie rozszerzania diety niemowlęcia i przepisów na potrawy bezmleczne należy skonsultować się z pediatrą.

Opinie o Nutramigen 1 proszek 425g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Nutramigen 1 proszek 425g kupili także:

Bepanthen Baby maść ochronna 100 g

Specjalna formuła Bepanthen Baby Maść Ochronna chroni skórę niemowląt przed podrażnieniami i odparzeniem pieluszkowym.

Dzięki przezroczystej i lekkiej konsystencji Bepanthen Baby Maść Ochronna pielęgnuje skórę, pozwalając jej jednocześnie oddychać oraz jest łatwa do nakładania i usuwania. Zawiera prowitaminę B5, która przyspiesza proces naturalnej regeneracji skóry i wzmacnia jej barierę ochronną. Rekomendowany dla dzieci w wieku 12-36 miesięcy.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.