Tampony higieniczne OB Optibalance Normal 16 sztuk

cena
14,96 zł
Producent Johnson & Johnson
Pojemność 16 szt.
Postać leku Tampony
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Odkryj nową ochronę z o.b. optiBalance. Tak jak wszystkie tampony o.b., o.b. optiBalance daje Ci niezawodną ochronę i może być bezpiecznie stosowany każdego dnia miesiączki. (Dzięki zastosowaniu nowego składnika pochodzenia naturalnego, o.b. optiBalance pomaga także utrzymać równowagę dobroczynnych bakterii naturalnie występujących w organizmie oraz utrzymać naturalną równowagę okolic intymnych).Wypróbuj tampony o.b. optiBalance Normal, które gwarantują niezawodną i komfortową ochronę, a także pomagają utrzymać naturalną, zdrową równowagę okolic intymnych.

Tampony higieniczne OB Optibalance Normal 16 sztuk

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Tampony higieniczne OB Optibalance Normal 16 sztuk kupili także:

EMOLIUM Emulsja do kąpieli 400 ml

Emolient Emolium emulsja do kąpieli zalecany jest do codziennej higieny skóry wrażliwej, suchej i skłonnej do podrażnień. Po zastosowaniu chroni skórę i sprawia, że staje się mniej podatna na podrażnienia, jednocześnie łagodząc już te istniejące. 

Emulsja długotrwale nawilża i natłuszcza skórę, tworząc na jej powierzchni aktywną barierę lipidową, która dostarcza w głąb naskórka lipidy i zatrzymuje wodę w skórze. Chroni skórę przed utratą wody i działaniem czynników zewnętrznych.

Podstawowym działaniem emulsji jest delikatnie mycie skóry, zapewniając jej zdrowe funkcjonowanie.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.