Stoperan 2 mg 8 kapsułek

cena
8,32 zł
Ilość:
Producent USP Zdrowie
Pojemność 8 kap
Postać leku kapsułki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

1 kapsulka zawiera 2 mg chlorowodorku loperamidu

Wskazania

Leczenie objawowe przewlekłych lub ostrych biegunek występujących w chorobach zapalnych jelit oraz w zaburzeniach czynnościowych przewodu pokarmowego i zespole jelita drażliwego

Działanie

Lek dzięki silnemu składnikowi czynnemu, jakim jest chlorowodorek loperamidu bezpośrednio hamuje wzmożoną perystaltykę i zwiększa wchłanianie wody z jelita. Przywraca normalną pracę jelit, zwalnia pasaż jelitowy i zmniejsza utratę wody i elektrolitów z organizmu. Działa szybko i skutecznie, biegunka może ustać już po jednej dawce leku

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: biegunka ostra - pierwsza dawka 2 kap, następnie 1 kap po każdym luźnym wypróżnieniu (dawka maksymalna wynosi 16 mg, czyli 8 kap na dobę); biegunka przewlekła - początkowo 1 kap 2 razy na dobę, w razie potrzeby dawkę można zwiększyć do 4-6 kap na dobę.
Dzieci 9-12 lat: biegunka ostra - 1 kap po każdym luźnym wypróżnieniu (dawka maksymalna wynosi 6 mg, czyli 3 kap na dobę); biegunka przewlekła 1 kap po każdym luźnym wypróżnieniu (dawka maksymalna wynosi 6 mg, czyli 3 kap na dobę).
Dzieci 6-8 lat: biegunka ostra - 1 kap po każdym luźnym wypróżnieniu (dawka maksymalna wynosi 6 mg, czyli 3kap na dobę); biegunka przewlekła - 1 kap po każdym luźnym wypróżnieniu (dawka maksymalna wynosi 4 mg, czyli 2kap na dobę).

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Wielkość opakowania 8 kap

Stoperan 2 mg 8 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Stoperan 2 mg 8 kapsułek kupili także:

Apap 500mg 100 tabletek
APAP 500x100 
to znany i doceniany lek przeciwbólowy na bazie paracetamolu o dodatkowym działaniu przeciwgorączkowym. 
Paracetamol blokuje wytwarzanie bodźca bólowego i hamuje substancje uwrażliwiające receptory bólowe, dzięki czemu dolegliwość nie jest tak znacząco odczuwana. Działanie przeciwgorączkowe polega na rozszerzeniu naczyń obwodowych i wzroście przepływu krwi, co skutkuje poceniem i utratą ciepła. 

Apap 500 doskonale sprawdza się w; 
- bólach głowy (także bólach napięciowych); 
- bólach menstruacyjnych; 
- bólach zębów; 
- bólach mięśni; 
- bólach kostno-stawowych; 
- bólach gardła; 
- nerwobólach; 
- stanach podgorączkowych i gorączce podczas infekcji tj. przeziębienie lub grypa.
 
Lek może być stosowany przez dorosłych i dzieci powyżej 12 r. ż. 


Ibuprom 200mg 96 tabletek

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej powszechnych produktów leczniczych z rodziny Ibuprom, na bazie ibuprofenu w podstawowej dawce 200 mg. 

Preparat ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe, stosuje się go w przypadkach bólu o rozmaitej etiologii o nasileniu słabym do umiarkowanego. 

Doskonale sprawdza się w przypadkach bólu: 

- głowy (w tym migrena); 
- zębów; 
- mięśni,kości, stawów i okolicy lędźwiowo-krzyżowej; 
- menstruacyjnych; 
- na tle nerwowym (nerwobóle); 
- w razie gorączki (w przebiegu przeziębienia i/lub grypy). 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.