Scholl spray do usuwania kurzajek i brodawek 80 ml + Scholl Active Repair K+ krem na pękające pięty 60 ml

Producent Scholl
Pojemność 80ml + 60ml
Postać leku Zestaw
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Spray do usuwania kurzajek i brodawek 80ml - Dimetyl Ether, Propane, Isobutane, Propellant: Hydrocarbon.
 
Krem na pękające pięty Active Repair K+ 60 ml - Aqua, Urea, Decyl Oleate, Dimethicone, Lanolin, Petrolatum, Dicocoyl Pentaerythrityl Distearyl Citrate, Cera Microcristallina, Glyceryl Oleate, Paraffin, Phenoxyethanol, Panthenol, Aluminium Stearate, Propylene Glycol, Carbomer, Chlorphenesin, Methylparaben, Bisabolol, Tocopheryl Acetate, Sorbitol, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Keratin, Hydrolyzed Keratin, BHA, Sodium Sulphate, Tocopherol, Citric Acid, Sodium Phsosphate, Faex Extract, Potassium Sorbate.

Wskazania

Spray do usuwania kurzajek i brodawek 80ml - Scholl Spray do usuwania kurzajek i brodawek jest oparty na metodzie natychmiastowego zamrażania, która jest stosowana przez lekarzy i specjalistów Jest to skuteczny i łatwy sposób usuwania pospolitych brodawek i kurzajek. Uwaga: Po użyciu powstanie pęcherzyk. Kurzajka bądź brodawka powinna odpaść w przeciągu 10-14 dni, a na jej miejscu odrośnie nowa, zdrowa skóra. PRODUKT JEST PRZEZNACZONY DO USUWANIA POSPOLITYCH BRODAWEK I KURZAJEK. Pojedyncza aplikacja może być skuteczna, jednakże w przypadku kurzajek mogą być wymagane powtórne aplikacje.
 
Krem na pękające pięty Active Repair K+ 60 ml - Scholl Krem na pękające pięty Active Repair K+™. Zastanawiasz się, czy Twoje pięty są wysuszone i skłonne do pękania? Pięty skłonne do pękania można rozpoznać po narastaniu twardej i zrogowaciałej skóry wokół brzegu pięty. Pięty mogą wyglądać na przebarwione z bladymi, białawymi szczelinami lub pionowymi pęknięciami w zależności od skali problemu. Jak działa Scholl Krem na pękające pięty Active Repair K+™? Scholl Krem na pękające pięty Active Repair K+™ regeneruje szorstką, suchą i popękaną skórę pięt. Badania kliniczne potwierdzają, że działa wspomagająco na naturalny proces regeneracji skóry stóp poprzez pobudzenie odbudowy komórkowej. Pomaga zbudować naturalne "rusztowanie", które przyspiesza odbudowę naskórka. Rezultaty: Rezultaty widoczne już po 3 dniach stosowaniach - 85% badanych. Szybkie działanie już w 7 dni - 85% badanych. Gładkie, miękkie pięty już po 7 dniach - 85% badanych. Korzyści: Zapobiega powstawaniu infekcji. Łagodzi uczucie dyskomfortu. Łatwo się wchłania. Testowany dermatologicznie. Bezzapachowy. Skuteczność potwierdzona klinicznie. Dla diabetyków - produkt może być stosowany przez chorych na cukrzycę.

Dawkowanie

Spray do usuwania kurzajek i brodawek 80ml - Przed użyciem uważnie przeczytaj ulotkę instruktażową dołączoną do produktu. Przygotuj minutnik (np. kuchenny) do dokładnego mierzenia czasu gdyż należy przestrzegać czasu aplikacji, który jest ściśle określony by zachować bezpieczeństwo i skuteczność działania. 1. Zamontować aplikator do białej plastikowej przykrywki, wciskając go do większego otworu zgodnie z rysunkiem. 2. Umieścić puszkę z preparatem wylotem do góry na zabezpieczonym blacie stołu, bądź innej stabilnej i płaskiej powierzchni. Nie zbliżaj pojemnika do twarzy, innych części ciała bądź odzieży. Umieścić białą, plastikową przykrywkę na puszce zgodnie z rysunkiem, tak by aplikator znajdował się w przezroczystej plastikowej osłonie z boku pojemnika. 3. Trzymając puszkę w pozycji pionowej, jak na rysunku nacisnąć dozownik i przytrzymać przez 5 sekund. Nie trzymać pojemnika za plastikową osłonę. 4. Zdjąć plastikową przykrywkę z zamontowanym aplikatorem z puszki. Nie pozwól by płyn z aplikatora wyciekł na skórę. Trzymaj pojemnik z daleka od oczu. Musisz odczekać 15 sekund, trzymając aplikator skierowany do dołu przed dotknięciem do brodawki bądź kurzajki. Dzięki temu cały płyn zgromadzi się na dole aplikatora i osiągnie temperaturę zamrażania optymalną dla efektywnej kuracji. 5. Upewnij się, że brodawka bądź kurzajka jest skierowana ku górze. Trzymając aplikator skierowany w dół należy delikatnie przyłożyć jego końcówkę do centralnej części brodawki bądź kurzajki na minimum 30 sekund, ale nie dłużej niż 40 sekund. Nie wolno trzeć aplikatorem po powierzchni brodawki bądź kurzajki. Wyrzucić aplikator po każdym użyciu.
 
Krem na pękające pięty Active Repair K+ 60 ml - Kiedy i jak używać Scholl Krem na pękające pięty Active Repair K+™. Dla lepszych efektów nakładaj dwa razy dziennie. Po uzyskaniu zadowalających rezultatów w razie konieczności zalecamy dalsze stosowanie, aby utrzymać gładką skórę pięt.

Przeciwwskazania

Spray do usuwania kurzajek i brodawek 80ml - Nie należy aplikować preparatu kuracji na pojedynczą kurzajkę lub brodawkę więcej niż 4 razy. Chronić przed dziećmi. Nie należy stosować u dzieci poniżej 4 roku życia. Unikać kontaktu z oczami. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Produkt nie może być stosowany przez diabetyków i osoby z zaburzeniami krążenia. Produkt nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią. Używać wyłącznie zgodnie z zaleceniami. Zawsze stosować z aplikatorami dostarczonymi przez producenta w oryginalnym opakowaniu. Niewłaściwe użycie produktu może powodować oparzenia, bliznowacenie zdrowych tkanek oraz ślepotę. Unikać wdychania oparów preparatu i używać wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Przerwać stosowanie, jeśli wystąpi podrażnienie. Pojemnik pod ciśnieniem: chronić przed słońcem i nagrzaniem powyżej temperatury 50°C. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. Nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu – nie palić tytoniu. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub żarzącym się materiałem. Ten produkt NIE MOŻE BYĆ STOSOWANY przez diabetyków oraz osoby ze słabym krążeniem krwi. Skrajnie łatwopalny.
 
Krem na pękające pięty Active Repair K+ 60 ml - UWAGA: Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Przerwać stosowanie jeśli występuje podrażnienie skóry. Nie stosować na popękaną, otartą lub podrażnioną skórę. Unikać kontaktu z oczami. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.

Opinie o Scholl spray do usuwania kurzajek i brodawek 80 ml + Scholl Active Repair K+ krem na pękające pięty 60 ml

Rafał

Produkt spełnia moje oczekiwania,

Rafał

Produkt spełnia moje oczekiwania,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Scholl spray do usuwania kurzajek i brodawek 80 ml + Scholl Active Repair K+ krem na pękające pięty 60 ml kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.