product-image
MaxOn Active 25 mg (Sildenafil) lek na potencję 2 tabletki
13.78 zł

Niedostępny

MaxOn Active 25 mg (Sildenafil) lek na potencję 2 tabletki

MaxOn Active 25 mg (Sildenafil) lek na potencję 2 tabletki

4.57

ocena ocena ocena ocena ocena

(148)

x2 x4 x8
Producent
Adamed Grupa

ul. Mariana Adamkiewicza 6A, 05-152 Czosnów

Pojemność
2szt.
Postać


Formy dostawy:

delivery img delivery img delivery img

Formy płatności:

payment img payment img payment img payment img payment img payment img

Niedostępny

13.78 zł

Opis

MAXON ACTIVE jest lekiem wskazanym do stosowania u dorosłych mężczyzn, u których stwierdzono impotencję, czyli niemożność uzyskania i/lub utrzymania wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku płciowego. 

Produkt należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 i Wywołuje erekcję poprzez swoje działanie obwodowe. Substancją czynną jest syldenafil, a jego podstawowym działaniem jest wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu poprzez zwiększenie napływu krwi do prącia podczas wzwodu. 

MaxON Active poprawia jakość życia seksualnego mężczyzn pod warunkiem uprzedniego pobudzenia seksualnego. 

Nie należy stosować preparatu u pacjentów płci męskiej, u których brak problemów z zaburzeniami erekcji. Lek nie może być też stosowany przez kobiety.

Skład

Substancją czynną leku MAXON ACTIVE jest syldenafil. Każda tabletka zawiera 25 mg syldenafilu (w postaci syldenafilu cytrynianu).
 
Pozostałe składniki leku to:
Rdzeń tabletki: celuloza mikrokrystaliczna, hydroksypropyloceluloza, kroskarmeloza sodowa, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna.
Otoczka tabletki Opadry II 31F58914 white: hypromeloza 6cP, laktoza jednowodna, tytanu dwutlenek (E171),  makrogol 4000, sodu cytrynian dwuwodny.

Dawkowanie

Leku MAXON ACTIVE nie należy stosować u osób w wieku poniżej 18 lat.
Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Zalecana dawka leku to 25 mg. Lekarz po konsultacji może zalecić inny sposób dawkowania.
Leku MAXON ACTIVE nie należy stosować częściej niż raz na dobę.
Nie należy przyjmować tabletek powlekanych MAXON ACTIVE jednocześnie z tabletkami VIAGRA ulegającymi rozpadowi w jamie ustnej.
Lek MAXON ACTIVE powinien być przyjęty na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Tabletkę należy połknąć w całości, popijając szklanką wody.
W przypadku wrażenia, że działanie leku MAXON ACTIVE jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.
Lek MAXON ACTIVE umożliwia osiągnięcie erekcji jedynie pod warunkiem pobudzenia seksualnego. Czas, po którym występuje działanie leku MAXON ACTIVE jest różny u różnych pacjentów, zwykle wynosi od pół godziny do jednej godziny. Działanie może nastąpić później, jeśli lek zostanie przyjęty po obfitym posiłku.
Należy skontaktować się z lekarzem, gdy po zażyciu leku MAXON ACTIVE nie dochodzi do erekcji lub, gdy czas trwania wzwodu nie jest wystarczający do odbycia stosunku płciowego.

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub wg zaleceń lekarza lub farmaceuty.

Działanie

MAXON ACTIVE zawiera substancję czynną – syldenafil, który należy do leków z grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Lek działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. 
MAXON ACTIVE pomaga osiągnąć wzwód jedynie pod warunkiem uprzedniego pobudzenia seksualnego. 
Lek MAXON ACTIVE jest stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu u dorosłych mężczyzn, czyli impotencji. Jest to niemożność uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego
 

Wskazania

Stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu u dorosłych mężczyzn, czyli impotencji.

Przeciwwskazania

Jeśli pacjent ma uczulenie na syldenafil lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku.
Jeśli pacjent przyjmuje azotany, ponieważ ich jednoczesne przyjmowanie może prowadzić do niebezpiecznego zmniejszenia ciśnienia tętniczego. Należy poinformować lekarza jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek leki z tej grupy - leki te są często stosowane w celu łagodzenia objawów dławicy piersiowej („ból w klatce piersiowej”). W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.
Jeśli pacjent przyjmuje leki uwalniające tlenek azotu (takie jak azotyn amylu, tzw. poppers), ponieważ ich jednoczesne przyjmowanie może również prowadzić do niebezpiecznego zmniejszenia ciśnienia tętniczego.
Jeśli pacjent przyjmuje riocyguat. Jest to lek stosowany w leczeniu nadciśnienia płucnego
(tj. wysokiego ciśnienia krwi w płucach) i przewlekłego zakrzepowo-zatorowego nadciśnienia płucnego (tj. wysokiego ciśnienia w płucach spowodowanego przez zakrzepy krwi). Wykazano, że inhibitory PDE5, takie jak MAXON ACTIVE, nasilają działanie obniżające ciśnienie krwi przez ten lek. Jeśli pacjent przyjmuje riocyguat lub nie jest pewien, należy poinformować o tym lekarza.
Jeśli u pacjenta stwierdzono ciężkie choroby serca lub wątroby.
Jeśli u pacjenta niedawno wystąpił udar lub zawał serca oraz w przypadkach niskiego ciśnienia tętniczego krwi.
Jeśli u pacjenta występują dziedziczne zmiany degeneracyjne siatkówki, takie jak zwyrodnienie barwnikowe siatkówki (retinitis pigmentosa).
Jeśli u pacjenta stwierdzono kiedykolwiek utratę wzroku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego.

Działania niepożądane

Jak każdy lek, lek ten może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią.

Stosowanie innych leków

Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich lekach przyjmowanych przez pacjenta obecnie lub ostatnio, a także o lekarz, które pacjent planuje stosować.

Ciąża i karmienie piersią

W przypadku kobiet w ciąży lub karmiących piersią przed zastosowaniem leku należy skonsultować się z lekarzem.

Kategoria

Producent

Stosowanie

Stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu u dorosłych mężczyzn, czyli impotencji.

Działanie

MAXON ACTIVE zawiera substancję czynną – syldenafil, który należy do leków z grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Lek działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego.  MAXON ACTIVE pomaga osiągnąć wzwód jedynie pod warunkiem uprzedniego pobudzenia seksualnego.  Lek MAXON ACTIVE jest stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu u dorosłych mężczyzn, czyli impotencji. Jest to niemożność uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego  

Kluczowy składnik

syldenafil

Sposób aplikacji

doustnie

Dodaj swoją opinię

Aby dodać opinię, proszę się zalogować.

Jerzy
ocena ocena ocena ocena ocena
na mnie nie dokońca

Jerzy
ocena ocena ocena ocena ocena
na mnie nie działa

marian
ocena ocena ocena ocena ocena
ile wam płacą za te wpisy ?

Roman
ocena ocena ocena ocena ocena
Tabletki swietne. Siedzialem na swoim Marianie całą noc.

Justyna
ocena ocena ocena ocena ocena
o tabletkach maxon wyczytałam w necie. maxon opinie miał naprawdę dobre opinie, więc skusiłam sie na zakup. to moje pierwsze opakowanie, więc nie mam wyrobionego zdania. w naszym przypadku maxon active ma pomóc w stanach zmęczenia czy przepracowania. co jeszcze wyróżnia maxon cena - zawsze dobra na waptece. dobrze opisana dla maxon ulotka ułatwia prawidłowe użycie.

Solisak
ocena ocena ocena ocena ocena
maxon zdał egzamin, jestem już przed pięćdziesiątką i niestety od niedawna zaczął u mnie sie pojawiać problem z erekcją, od niedawna zacząłem sie spotykać z nową kobietą i niestety dodatkowy stres spowodował że w łóżku było kiepsko, sięgnąłem po maxon, podzałał bardzo dobrz, w koncu znów mogę się cieszyć udanym seksem

Adrian
ocena ocena ocena ocena ocena
Miałem kiedyś do czynienia z tym produktem. Moim zdaniem jest ok, jak za tak niską cenę na prawdę fajnie.

Jasiek
ocena ocena ocena ocena ocena
Jestem mężczyzną po 50-tce. Wcześniej erekcja nie była moim problemem, ale wiek i niezdrowy tryb życia spowodowały, że musiałem użyć czegoś wspomagającego. Mój wybór padł na Maxon. To był przypadek, ale warty kupna. Polecam.

Malwina
ocena ocena ocena ocena ocena
U mojego męża spisuje się fantastycznie!

Igor
ocena ocena ocena ocena ocena
W moim przypadku Maxon okazał się skuteczny. Uratował sytuację.

Sławek
ocena ocena ocena ocena ocena
Na mnie działają bardzo dobrze. Polecam się zainteresować.

Wiktoria
ocena ocena ocena ocena ocena
Na mojego męża działają super!

Renata
ocena ocena ocena ocena ocena
Mój mąż go stosował. Jest jak najbardziej okej!!

Michał
ocena ocena ocena ocena ocena
Bardzo fajne tabletki, które pomogą kiedy trzeba. Bardzo dobrze, że skłąd jest bezpieczny i dostępne są bez recepty. ostatnio widziałem też opakowania po 4 tabletki i wychodzi taniej.

Ela
ocena ocena ocena ocena ocena
Mój facet stosuje te tabletki regularnie i są świetne, nigdy go nie zawiodły i nie mają żadnych skutków ubocznych. Polecam :)

Andrzej
ocena ocena ocena ocena ocena
Dobra jakość za dobrą cenę :)

Violetta
ocena ocena ocena ocena ocena
Genialny produkt, niska cena i szybkie działanie :)

Aneta
ocena ocena ocena ocena ocena
Mój chłopak miał problem z erekcją. Kupiłam i są fajne. Nie drogie i przydają się od czasu do czasu! :D

Marlena
ocena ocena ocena ocena ocena
Mój mąż stosuje w awaryjnych sytuacjach i dają radę. Polecamy!

Sebastian
ocena ocena ocena ocena ocena
Super cena jak za tak dobry produkt! Daje rady za każdym razem :P

Hubret
ocena ocena ocena ocena ocena
Jak dla mnie super. Działa jak ma działać. Polecam!

Mateusz
ocena ocena ocena ocena ocena
Jestem na etapie wybierania najskuteczniejszego leku na potencję i ten jest chyba najlepszy :)

Rafał
ocena ocena ocena ocena ocena
MaxOn to chyba obecnie najskuteczniejszy lek na potencję. Jak najbardziej mogę go polecić.

Monika
ocena ocena ocena ocena ocena
Jestem zadowolona z zakupów w aptece, lek sprawdzony przez męża i potwierdza jego skuteczność.

Mirek
ocena ocena ocena ocena ocena
Według mnie jeden z najskuteczniejszych środków na potencję. Polecam wszystkim mężczyznom.

Tomasz
ocena ocena ocena ocena ocena
Jeden z lepszych produktów, z których korzystałem. Świetnie się sprawdza.

Michał
ocena ocena ocena ocena ocena
Bardzo dobry

Daniel
ocena ocena ocena ocena ocena
Działa

Arti
ocena ocena ocena ocena ocena
Bardzo dobry

mariuszj0209
ocena ocena ocena ocena ocena
ok

panvitan
ocena ocena ocena ocena ocena
Wysoka skuteczność

Michał
ocena ocena ocena ocena ocena
Wszystko ok.

Eugeniusz
ocena ocena ocena ocena ocena
dobre

tom
ocena ocena ocena ocena ocena
:))

Izi
ocena ocena ocena ocena ocena
Jeszcze nie wypróbowane

Asia
ocena ocena ocena ocena ocena
Działa

mirek
ocena ocena ocena ocena ocena
spelnia moje oczekiwania

and
ocena ocena ocena ocena ocena
Jeszcze nie wiem

Włodzimierz
ocena ocena ocena ocena ocena
Bardzo skuteczne działanie.

Konrad
ocena ocena ocena ocena ocena
Ok

Saute
ocena ocena ocena ocena ocena
ok

Jacek
ocena ocena ocena ocena ocena
Działa.

mir
ocena ocena ocena ocena ocena
Bardzo dobry produkt

Andrzej
ocena ocena ocena ocena ocena
Działa znakomicie

Łukasz
ocena ocena ocena ocena ocena
Spełnia swoje zadanie.

Piotr
ocena ocena ocena ocena ocena
Super....

Marta
ocena ocena ocena ocena ocena
Sama go musiałam kupić mężowi. Lek jest bez recepty, ale czy on pójdzie do apteki? Z internetowej zawsze zapominał zamówić... A ja już miałam dosyć braku pociągu z jego strony. Kochaliśmy się raz-dwa razy w miesiącu i tyle. Trzy lata po ślubie... Masakra! Teraz jest coraz więcej, a ja zamawiam kolejne opakowanie!

kaczka
ocena ocena ocena ocena ocena
O.k>

Pablo
ocena ocena ocena ocena ocena
Oki

Bartłomiej
ocena ocena ocena ocena ocena
Polecam - trzyma prawie dobę :). Żona również zadowolona.

Piotr
ocena ocena ocena ocena ocena
Działa jak powinien.

Ryszard
ocena ocena ocena ocena ocena
Dobry

greg
ocena ocena ocena ocena ocena
ok

Tomasz
ocena ocena ocena ocena ocena
Bardzo dobry.

darek
ocena ocena ocena ocena ocena
ok

pablo
ocena ocena ocena ocena ocena
ok

Jacek
ocena ocena ocena ocena ocena
Zgodne z oczekiwaniami.

Krzysztof
ocena ocena ocena ocena ocena
produktu jeszcze nie zdażyłem zażyć więc trudno wyrazić opinię

Piotr
ocena ocena ocena ocena ocena
OK.

Iwona
ocena ocena ocena ocena ocena
Bardzo dobry

MarJ
ocena ocena ocena ocena ocena
Czasami pomaga

jacorek
ocena ocena ocena ocena ocena
Działa tak jak oczekiwałem.Po 70 minutach od zażycia super efekt, ale i po 45 też działa jak potrzeba.

Bart
ocena ocena ocena ocena ocena
Mimo, że nie mam problemów z erekcją, to chcieliśmy z żoną poeksperymentować. Satysfakcja i żony i moja nie do opisania :). Od lat takiego seksu nie było. MaxOn Active działa przez ładnych kilka godzin i to jedna tabletka, można kilka razy w ciągu nocy. :) Polecam! Mogłeś tylko raz? Kup MaxOn Active a Twoja partnerka będzie szczęśliwa.

Krzysztof Radom
ocena ocena ocena ocena ocena
produkt godny polecenia

Radek
ocena ocena ocena ocena ocena
bdb

zmosko
ocena ocena ocena ocena ocena
Działa

Piotr
ocena ocena ocena ocena ocena
skuteczny

greg
ocena ocena ocena ocena ocena
oki

Mariusz_P
ocena ocena ocena ocena ocena
Działa.

Sebastian
ocena ocena ocena ocena ocena
Ok

Bogdan
ocena ocena ocena ocena ocena
W moim wypadku spełnił swoje zadanie i jestem zadowolony

Klient
ocena ocena ocena ocena ocena
Polecam.

Marcin
ocena ocena ocena ocena ocena
super działa partnerka bardzo zadowolona

Krzysztof
ocena ocena ocena ocena ocena
Zadziałał.

Andrzej
ocena ocena ocena ocena ocena
Bardzo dobry

almiecz
ocena ocena ocena ocena ocena
Bardzo dobry. Przynajmniej dla mnie.

jerzy
ocena ocena ocena ocena ocena
produkt bardzo dobry

Harhen
ocena ocena ocena ocena ocena
dobry i skuteczny

jaglab
ocena ocena ocena ocena ocena
jest ok

j.lk
ocena ocena ocena ocena ocena
jeszcze nie sprawdzone

Adam
ocena ocena ocena ocena ocena
Polecam

donalberto
ocena ocena ocena ocena ocena
opis produktu zgodny ze stanem faktycznym

Mariusz
ocena ocena ocena ocena ocena
SUPER

Marcino
ocena ocena ocena ocena ocena
godny polecenia

krzysztofz111
ocena ocena ocena ocena ocena
JEST DOBRY

misio
ocena ocena ocena ocena ocena
OK

tom
ocena ocena ocena ocena ocena
Dziala

andrzej
ocena ocena ocena ocena ocena
ok

Rbalin
ocena ocena ocena ocena ocena
Ok!

ks60
ocena ocena ocena ocena ocena
Bardzo dobry

trojanin
ocena ocena ocena ocena ocena
ok

Marek
ocena ocena ocena ocena ocena
Bardzo dobre działanie, w pełni zgodne z reklamą. Polecam!

Jacek
ocena ocena ocena ocena ocena
Polecam

Tomasz
ocena ocena ocena ocena ocena
Produkt zgodny z oczekiwaniami

Paweł
ocena ocena ocena ocena ocena
Rewelacja

Andrzej
ocena ocena ocena ocena ocena
Ok

bogumil
ocena ocena ocena ocena ocena
zgodny z opisem

mirek
ocena ocena ocena ocena ocena
skuteczny polecam

gabon
ocena ocena ocena ocena ocena
Bardzo dobry choć cena mogłaby być niższa.

Marian
ocena ocena ocena ocena ocena
s Skuteczny , zgodnie z oczekiwaniami.

Krzysztof
ocena ocena ocena ocena ocena
O.K.

Bozęna
ocena ocena ocena ocena ocena
Jestem zadowolona. Bardzo dobry produkt.

omen
ocena ocena ocena ocena ocena
jest dobze

Kazimierz
ocena ocena ocena ocena ocena
Dobrze działający

Krzysiek
ocena ocena ocena ocena ocena
Produkt skuteczny.

marcin
ocena ocena ocena ocena ocena
Produkt zgodny z opisem.

Wojciech
ocena ocena ocena ocena ocena
OK wg zamówienia.

damian
ocena ocena ocena ocena ocena
jeszcze nie wiem

Darek
ocena ocena ocena ocena ocena
spełnia wymagania

Tomasz
ocena ocena ocena ocena ocena
Polecam ten produkt

Tomasz
ocena ocena ocena ocena ocena
Polecam ten produkt

Maniek
ocena ocena ocena ocena ocena
Panowie rewelacja.Po raz pierwszy od 2 lat mialem śniadanie do łóżka i to dzięki firmie ADAMED !!! Polecam MaxOn Active

Maniek
ocena ocena ocena ocena ocena
Panowie rewelacja.Po raz pierwszy od 2 lat mialem śniadanie do łóżka i to dzięki firmie ADAMED !!! Polecam MaxOn Active

jott
ocena ocena ocena ocena ocena
Fajnie działa :-)

jott
ocena ocena ocena ocena ocena
Fajnie działa :-)

Anieszka
ocena ocena ocena ocena ocena
Produkt zgodny z oczekiwaniami.

Anieszka
ocena ocena ocena ocena ocena
Produkt zgodny z oczekiwaniami.

Stanislaw
ocena ocena ocena ocena ocena
ok

Stanislaw
ocena ocena ocena ocena ocena
ok

Eugeniusz
ocena ocena ocena ocena ocena
dobry

Eugeniusz
ocena ocena ocena ocena ocena
dobry

Piotr
ocena ocena ocena ocena ocena
Naprawde Dziala.Jest Ok.Polecam

Piotr
ocena ocena ocena ocena ocena
Naprawde Dziala.Jest Ok.Polecam

Zibi
ocena ocena ocena ocena ocena
Działa, więc można polecić

Zibi
ocena ocena ocena ocena ocena
Działa, więc można polecić

Zibi
ocena ocena ocena ocena ocena
Działa, więc można polecić

Piotr
ocena ocena ocena ocena ocena
Wszystko ok ! Działa :)

Piotr
ocena ocena ocena ocena ocena
Wszystko ok ! Działa :)

Piotr
ocena ocena ocena ocena ocena
Wszystko ok ! Działa :)

piotrmi
ocena ocena ocena ocena ocena
Rewelacja działa zawsze.

piotrmi
ocena ocena ocena ocena ocena
Rewelacja działa zawsze.

piotrmi
ocena ocena ocena ocena ocena
Rewelacja działa zawsze.

Ryszard
ocena ocena ocena ocena ocena
Bardzo dobrze na mnie działa świetnie się czuję,nie odczuwam,żadnych ubocznych skutków.

Ryszard
ocena ocena ocena ocena ocena
Bardzo dobrze na mnie działa świetnie się czuję,nie odczuwam,żadnych ubocznych skutków.

Ryszard
ocena ocena ocena ocena ocena
Bardzo dobrze na mnie działa świetnie się czuję,nie odczuwam,żadnych ubocznych skutków.

zenon
ocena ocena ocena ocena ocena
PRODUKT DZIAŁAJĄCY ZGODNIE Z OPISEM

zenon
ocena ocena ocena ocena ocena
PRODUKT DZIAŁAJĄCY ZGODNIE Z OPISEM

zenon
ocena ocena ocena ocena ocena
PRODUKT DZIAŁAJĄCY ZGODNIE Z OPISEM

rafael165
ocena ocena ocena ocena ocena
Rewelacja.

rafael165
ocena ocena ocena ocena ocena
Rewelacja.

rafael165
ocena ocena ocena ocena ocena
Rewelacja.

39bogda
ocena ocena ocena ocena ocena
dobry

39bogda
ocena ocena ocena ocena ocena
dobry

39bogda
ocena ocena ocena ocena ocena
dobry

Tomek
ocena ocena ocena ocena ocena
Reeeweeelacja! Naprawde dziala, efekt przerosl moje oczekiwania!

Jarosław
ocena ocena ocena ocena ocena
Jak dla mnie super, faktycznie działa - pomaga ;-)

Zenon
ocena ocena ocena ocena ocena
W końcu można dostać ten lek bez recepty! Bardzo dobrze działa, efekt gwarantowany, żona też zadowolona.

Jarosław Marek
ocena ocena ocena ocena ocena
Zamawiałem już po raz drugi. Spełnia moje oczekiwania. Jedna tabletka trzyma nawet na następny dzień w moim przypadku :) Polecam wszystkim kto ma problem...

Pola oznaczone * są wymagane

Zasady ochrony danych osobowych
Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem

cookies Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.