Capivit anti-cellulite Zestaw 30 kapsułek + Balsam 150ml

cena
24,88 zł
Producent Omega Pharma
Pojemność 1 szt.
Postać leku zestaw

Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Capivit Anti-cellulite 30 kapsułek - Capivit anti-cellulite to idealnie zbalansowana kompozycja składników, wspierających nawzajem swoje działanie i wchłanianie, która wykazuje skuteczne działanie anty-cellulitowe.

 
Balsam do ciała Capivit anti-cellulite 150ml - ZWALCZA WSZYSTKIE 4 RODZAJE CELLULITU, NIWELUJE UPORCZYWY I WIELOLETNI CELLULIT, WYSZCZUPLA I MODELUJE SYLWETKĘ , Efekty w 4 tygodnie: 87% - REDUKCJA CELLULITU, 100% - POPRAWA JĘDRNOŚCI SKÓRY*
 

Działanie

Capivit Anti-cellulite 30 kapsułek - ekstrakt z ziela morszczynu pęcherzykowatego wpływa na metabolizm energetyczny i wspomaga odchudzanie, wąkrotka azjatycka stymuluje rozwój fibroblastów, produkujących kolagen, miłorząb japoński korzystnie wpływa na mikrokrążenie i zdrowie naczyń krwionośnych.

Balsam do ciała Capivit anti-cellulite 150ml - FRAMBINON – wielopoziomowy reduktor tkanki tłuszczowej. Aktywnie niszczy rezerwy tłuszczu w komórkach. Działa w skórze non stop przez 24 godziny - zarówno podczas wysiłku fizycznego, jak i w nocy podczas snu. KOMPLEKS ANTYCELLULITOWY + 100% KOFEINA – hamują tworzenie się grudek cellulitowych oraz rozbijają nawet długoletnie i utrwalone skupiska tłuszczu. Stymulują podskórny drenaż limfatyczny. GLUKO-BLOKER – blokuje wchłanianie glukozy z pożywienia do komórek tłuszczowych i zapobiega tworzeniu się zapasów tłuszczu. KWAS HIALURONOWY – precyzyjnie nawilża skórę. 

Dawkowanie

Capivit Anti-cellulite 30 kapsułek - 2 kapsułki dziennie, rano i wieczorem. Produkt zaleca się stosować regularnie przez minimum 30 dni.

Balsam do ciała Capivit anti-cellulite 150ml - 1- 2 razy dziennie wmasować preparat w miejsca objęte cellulitem.

Capivit anti-cellulite Zestaw 30 kapsułek + Balsam 150ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Capivit anti-cellulite Zestaw 30 kapsułek + Balsam 150ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.