Bebilon Nenatal Premium z Pronutra 70ml - NIELOT

cena
3,99 zł
Producent Nutricia Polska
Pojemność 70 ml
Postać leku Płyn
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Bebilon Nenatal Premium zawiera: opatentowaną, klinicznie przebadaną, kompozycję oligosacharydów GOS/FOS (w ilosci 0,8 g/100 ml), dzięki czemu wspiera korzystną mikroflorę jelitową, długołańcuchowe wielonienasycone kwasy tłuszczowe (LCPUFA), średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe (MCT), nukleotydy, Po uzyskaniu przez niemowlę 2500 g-3000 g masy ciała, jeżeli jest to zalecane przez lekarza, należy go zastąpić mlekiem początkowym, np.: Bebilon 1.

Wskazania

Dla wcześniaków z mała i bardzo małą urodzeniową masą ciała. Bebilon Nenatal Premium należy stosować pod nadzorem lekarza i według jego zaleceń.

Działanie

Bebilon Nenatal Premium to modyfikowane mleko w płynie dla wcześniaków z małą i bardzo małą urodzeniową masą ciała, które nie są karmione piersią. Skład mleka Bebilon Nenatal Premium dostosowano do potrzeb wcześniaków tak, by wyrównywał niedobory wynikające z przedwczesnego urodzenia i małej urodzeniowej masy ciała.

Dawkowanie

Produkt gotowy do użycia. Może być użyty w temperaturze pokojowej lub podgrzany w kąpieli wodnej.

Opinie o Bebilon Nenatal Premium z Pronutra 70ml - NIELOT

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Bebilon Nenatal Premium z Pronutra 70ml - NIELOT kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.