Stoperan 2 mg 18 kapsułek

cena
8,34 zł
Ilość:
Producent US PHARMACIA SP. Z O.O.
Pojemność 18 szt.
Postać leku Kapsułki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
100% Complete

Wskazania

Wskazaniem do stosowania Stoperanu jest leczenie objawowe ostrych biegunek. Leczenie objawowe przewlekłych biegunek występujących w chorobach zapalnych jelit oraz w zaburzeniach czynnościowych przewodu pokarmowego i zespole jelita drażliwego. Stoperan może być stosowany jednocześnie z lekami działającymi przyczynowo.

Działanie

Stoperan uspokaja nasiloną perystaltykę jelit i zwiększa wchłanianie wody w jelitach, dzięki czemu umożliwia szybszy powrót do normalnej życiowej aktywności. Stoperan można stosować już przy pierwszych nasilonych objawach biegunki, a to pozwala uniknąć kłopotliwych powikłań, o które szczególnie łatwo wśród dzieci oraz osób w podeszłym wieku. Przyspieszony pasaż jelitowy zostaje spowolniony, co w efekcie zmniejsza częstość i liczbę wypróżnień, tym samym oddala ryzyko odwodnienia organizmu i utraty elektrolitów, występujące w przebiegu biegunki.

Dawkowanie

Maksymalna dobowa dawka dla dorosłych w przypadku biegunki ostrej to 8 kapsułek (16 mg), a w przypadku biegunki przewlekłej to 6 kapsułek (12 mg).

Stoperan 2 mg 18 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Stoperan 2 mg 18 kapsułek kupili także:

PALMERS COCONUT OIL balsam do ust z olejem kokosowym SPF15 4g

Zawiera unikalną formułę na bazie naturalnego olejku kokosowego i olejku Manoi z płatków kwiatów Gardenii tahitańskiej oraz olejku za słodkich migdałów. Pomadka o kremowej konsystencji rozpieszcza usta nawilżając je do 24 godzin, jednocześnie chroniąc przed pierzchnięciem i pękaniem. Balsam z filtrem SPF 15 zabezpiecza przed słońcem oraz wiatrem. 

Nie zawiera parabenów, ftalanów, oleju mineralnego, glutenu i barwników. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone