Cholinex pastylki do ssania 16 sztuk

cena
8,45 zł
Ilość:
Producent GlaxoSmithKline
Pojemność 16 szt.
Postać leku Tabletki do ssania
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
66% Complete

Skład

Substancje czynne: - salicylan choliny 150 mg Substancje pomocnicze: - olejek miętowy - sacharoza - glukoza ciekła - glukoza jednowodna.

Wskazania

stany zapalne błony śluzowej jamy ustnej i gardła, ból i obrzęk gardła towarzyszący stanom zapalnym, jako lek wspomagający antybiotykoterapię.

Działanie

Substancja czynna pastylek CHOLINEX - salicylan choliny działa miejscowo: - przeciwzapalnie, zmniejszając obrzęk i przekrwienie błony śluzowej jamy ustnej i gardła - przeciwbólowo - zwiększając wydzielanie śliny, przez co wspomaga efekt przeciwzapalny Wskazania - stany zapalne jamy ustnej i gardła - ból i obrzęk gardła towarzyszący stanom zapalnym - jako lek wspomagający antybiotykoterapię zakażeń błony śluzowej jamy ustnej i gardła wywołanych przez niektóre drobnoustroje - w leczeniu stomatologicznym stanów zapalnych dziąseł i tkanek przyzębia.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia - przeciętnie ssać po 1 pastylce 4 do 6 razy na dobę. Jeśli ból gardła nie ustępuje po 1 do 2 dni należy skontaktować się z lekarzem.

Przeciwwskazania

Nie należy stosować leku CHOLINEX jeśli występują: - nadwrażliwość na salicylany lub inne niesteroidowe leki przecwzapalne - nadwrażliwość na pozostałe składniki preparatu Nie stosować u osób z żylakami przełyku, ze względu na zagrożenie krwotokiem.

Cholinex pastylki do ssania 16 sztuk

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Cholinex pastylki do ssania 16 sztuk kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone