HEEL Angin-Heel SD 50 tabletek

Nowa cena
cena
23,97 zł
Producent Heel Polska
Pojemność 50 szt.
Postać leku Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Zapalenie migdałków.

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na arnikę (Arnica montana) lub inne rośliny z rodziny złożonych (Compositae). Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na pozostałe substancje czynne lub pomocnicze.
 
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


HEEL Angin-Heel SD 50 tabletek

Sabina

Homeopatia powinna być stosowana przez dłuższy okres czasu, aby efekt był widoczny. Ja przyznam, że widzę jej skuteczność. Tabletki łatwe w dawkowaniu. Polecam!,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt HEEL Angin-Heel SD 50 tabletek kupili także:

Padma BASIC 100 kapsułek

Padma Basic to kompozycja ziół wytwarzana w Szwajcarii według tradycyjnej receptury tybetańskiej, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów dla produkcji leków i suplementów.

Padma Basic to suplement, który uzupełnia dietę w składniki roślinne wspomagające odporność. Składniki te pomagają również zachować prawidłowe krążenie niezbędne do właściwego funkcjonowania organizmu. Kolejnym ważnym elementem działania ziół zawartych w suplemencie Padma Basic jest wsparcie dla układu oddechowego, działają kojąco na gardło, jamę ustną i krtań.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.