Żel K-Y lubrykacyjny 50 ml - KARTA ZDUBLOWANA

cena
13,04 zł
Producent Johnson & Johnson
Pojemność 50 ml
Postać leku Żel
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Nawilżający żel intymny w bezpieczny sposób wspomaga naturalne nawilżenie. Sprawia naturalne wrażenie i pomaga zwiększyć przyjemność podczas stosunków płciowych. Został wyprodukowany na bazie wody. Nie wchodzi w reakcję z gumą - jest bezpieczny w użyciu z prezerwatywami. Nie jest środkiem antykoncepcyjnym. Przynosi ulgę w dolegliwościach, jaką jest suchość pochwy, eliminuje dyskomfort wynikający z otarć i pomaga chronić przed podrażnieniami, jest delikatny i nie wywołuje podrażnień, bazuje na i jest rozpuszczalny w wodzie
jest bezpieczny w kontakcie z prezerwatywami, jego pH jest zbliżone do naturalnego pH pochwy, nie zwiera hormonów, nie jest środkiem plemnikobójczy ani antykoncepcyjnym. Zastępuje osobiste nawilżenie, sprawia naturalne wrażenie o pomaga zwiększyć przyjemność podczas stosunków płciowych oraz ułatwia aplikację tamponów.

Opinie o Żel K-Y lubrykacyjny 50 ml - KARTA ZDUBLOWANA

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Żel K-Y lubrykacyjny 50 ml - KARTA ZDUBLOWANA kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.