Philips Sami the Seal Foka inhalator dla dzieci 1 sztuka - [WYPRZEDAŻ]

cena
179,98 zł
Producent Novamed
Pojemność 1 szt.
Postać Inhalator
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

inhalator Sami the Seal, nebulizator Sidestream, przewód powietrzny, 5 zapasowych filtrów do inhalatora, maska dla dzieci, ustnik , torba do inhalatora

Wskazania

Inhalator Philips Respironics Sami the Seal, wygląd specjalnie przygotowany dla dziecka, stabilna konstrukcja zapobiega przewracaniu, wygodna torba do przenoszenia inhalatora, szybki czas leczenia, niezawodny, ekonomiczny, łatwy w użyciu, 3 lata gwarancji

Inhalator Sami the Seal jest produktem głównie skierowanym do dzieci. Dzięki przyjaznemu wyglądowi, dzieci nie boją się inhalacji. Inhalator współpracuje z wydajnym nebulizatorem Sidestream co zapewnia szybką inhalację.

Maska Sami the Seal, Maska specjalnie przygotowana dla dzieci. Zrobiona z miękkiego elastycznego materiału, który z łatwością dopasowuje się do kształtów twarzy dziecka. Posiada system odprowadzający mgiełkę z dala od oczu dziecka, co poprawia komfort użytkowania, przy długich inhalacjach.

Opinie o Philips Sami the Seal Foka inhalator dla dzieci 1 sztuka - [WYPRZEDAŻ]

Piotr

Gorąco polecam, produkt idealny dla dziecka :)

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.