ELGYDIUM pasta do zębów przeciw próchnicy 75ml

Nowa cena
cena
11,58 zł
Ilość:
Producent Elgydium Brilliance & Care
Pojemność 75 ml
Postać leku Pasta
Dostępna ilość
66% Complete

Skład

Aqua, Glycerin, Sillica, Cellulose Lauryl Sulfate, Titanum dioxide, Aroma, Nicomethanol Hydrofluoride, PEG-12 dimethicone, Benzyl Alcohol, Chondrus crispus extract, Limone, Sodium Saccharin, Nicomethanol hydrofluoride: 1500 ppm F.

Wskazania

Elgydium Decay Protection - pasta przeciwpróchnicowa, zalecana do codziennego szczotkowania zębów, dostarcza odpowiednią dawkę fluoru, pasta rekomendowana dla pacjentów z aparatami ortodontycznymi. Zawiera aminofluorek w dawce 1500 ppm jonów fluoru, który skutecznie chroni przed próchnicą już od pierwszej minuty szczotkowania. Syliglicol zatrzymuje fluor na powierzchni szkliwa nawet po płukaniu jamy ustnej.

Pasta zawiera Fluorinol - aminofluorek 2-giej generacji - patent firmy Pierre Fabre.

Pasta dla osób powyżej 12 roku życia.

Dawkowanie

Zaleca się dokładne szczotkowanie zębów po każdym posiłku.

ELGYDIUM pasta do zębów przeciw próchnicy 75ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt ELGYDIUM pasta do zębów przeciw próchnicy 75ml kupili także:

Espumisan 40 mg 100 kapsułek

Espumisan to lek w postaci małych, łatwych do połknięcia kapsułek, stosowany w przypadku zaburzeń żołądkowo-jelitowych objawiających się nadmiernym gromadzeniem gazów w przewodzie pokarmowym (wzdęć). 

W skład kapsułek wchodzi symetykon, czyli czynny powierzchniowo, stabilny polidimetylosiloksan, który zmniejsza napięcie powierzchniowe pęcherzyków gazu zgromadzonych w masach pokarmowych zalegających w przewodzie pokarmowym. Dzięki temu powoduje ich pękanie, zaś uwolnione tym sposobem gazy mogą być łatwiej wchłonięte przez ściany jelit a następnie wraz z ruchami perystaltycznymi usunięte z przewodu pokarmowego. 

Espumisan to skuteczna i szybka ulga w dolegliwościach typu wzdęcia. Stosuje się go także przed zabiegami gastrologicznymi i USG celem opróżnienia jelit z zalegających gazów, które zaciemniają obraz i uniemożliwiają postawienie prawidłowej diagnozy. Można podawać go dzieciom powyżej 1 r.ż. w przypadku kolki oraz w zatruciach środkami powierzchniowo czynnymi jako środek zmniejszający pienienie treści przewodu pokarmowego. 

Preparat nie zawiera substancji uzależniających, może być stosowany przez wiele lat i niezależnie od wieku, bez ryzyka przedawkowania. Nie zawiera cukru, stąd jest zalecany także dla diabetyków, a dodatkowo jest w niezmienionej postaci wydalany z przewodu pokarmowego, dzięki czemu jest również bezpieczny dla kobiet w ciąży oraz karmiących matek. 

SVR PHYSIOPURE Tonik 200 ml

SVR Physiopure Tonik stanowi ostatni etap oczyszczania skóry. Dzięki obecności w składzie natleniającego magnezu, który bierze udział w procesie oddychania komórkowego, skóra jest idealnie dotleniona i nawilżona. Dodatkowo tonik usuwa pozostałości zanieczyszczeń, łącząc w sobie skuteczność działania oraz doskonałą tolerancję. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.