D-Vitum Forte 1000j.m. witamina D dla dorosłych i dzieci powyżej 6-go roku życia 120 kapsułek

cena
17,80 zł
Ilość:
Producent Oleofarm
Pojemność 120szt.
Postać leku Kapsułki
Wariant
produktu
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

1 kapsułka zawiera 1000 j.m. (25 μg) witaminy D3 (cholekarcyferolu).

Wskazania

Organizm produkuje witaminę D na drodze syntezy skórnej, pod wpływem promieniowania słonecznego UV. W okresie letnim synteza ta jest jednak ograniczona ze względu na stosowanie kosmetyków z filtrami UV i zalecanego osobom starszym oraz kobietom w ciąży unikania nadmiernej ekspozycji na słońce. W okresie jesienno-zimowym synteza witaminy D w skórze jest ograniczona z powodu zmniejszonego nasłonecznienia. U osób po 65 roku życia obserwuje się ponadto wyraźne zmniejszenie syntezy skórnej witaminy D.

Działanie

Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, zębów oraz prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mięśni i układu odpornościowego. Wspiera prawidłowe wchłanianie i wykorzystywanie wapnia i fosforu, a także bierze udział w procesie podziału komórek.

Dawkowanie

Zaleca się przyjmować 1 kapsułkę dziennie po posiłku.

Opinie o D-Vitum Forte 1000j.m. witamina D dla dorosłych i dzieci powyżej 6-go roku życia 120 kapsułek

Katarzyna

Super Polecam,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili D-Vitum Forte 1000j.m. witamina D dla dorosłych i dzieci powyżej 6-go roku życia 120 kapsułek kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.