Adonis Afrodyta 50g (AFRONIS)

Nowa cena
cena
7,32 zł
Ilość:
Producent Eelanda
Pojemność 50 g
Postać leku Płyn
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

100g płynu zawiera: mentol 0,2g, tymol 0,05g, rezorcyna 2g, kwas borowy 3g, Substancja pomocnicza: etanol 70% (etanol 96% + woda oczyszczona).

Wskazania

Lek stosowany jest pomocniczo w trądziku pospolitym.

Działanie

Działa przeciwbakteryjnie, słabo znieczulająco i przeciwświądowo.

Dawkowanie

Po dokładnym umyciu i wysuszeniu skóry twarzy ręcznikiem, odczekać kilkanaście minut dla uniknięcia efektu drażniącego. Następnie zwilżyć tamponik płynem i przemywać wyłącznie miejsca chorobowo zmienione. Preparat stosować 1-2 razy na dobę w zależności od nasilenia objawów chorobowych. W przypadku wystąpienia objawów nadmiernego wysuszenia i złuszczenia się skóry należy zmniejszyć częstość stosowania preparatu.
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Adonis Afrodyta 50g (AFRONIS)

Dorota

Pomaga, nie swędzi i nie drapię się, przez co trądzik spokojnie się goi. Polecam ;),

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Adonis Afrodyta 50g (AFRONIS) kupili także:

Maglek B6 50 tabletek

Skutkami niedoboru magnezu są najczęściej skurcze mięśni, drganie powiek, nadpobudliwość, trudności z koncentracją i zasypianiem. Niedobór magnezu podnosi też ryzyko zawału serca i choroby wieńcowej. 

Magnez zawarty w leku Maglek B6 występuje w postaci mleczanu magnezu. Jest to forma magnezu odznaczająca się dużą wchłanialnością. Ze względu na jej wysoką dawkę w 1 tabletce Maglek B6 ogranicza niedobory magnezu, eliminując tym samym występowanie związanych z tym skutków odczuwalnych przez człowieka. 

Maglek B6 zawiera także witaminę B6 w postaci chlorowodorku pirydoksyny, która również jest formą dobrze przyswajalną przez organizm i jednocześnie zwiększa wchłanialność magnezu. Dzięki zastosowanej dawce witaminy B6 Maglek łagodzi również objawy związane z niewystarczającą ilością tej witaminy w organizmie, do których należą:  wymioty i nudności, stany zapalne, w tym wielonerwowe, uszkodzenia skóry i błon śluzowych, zaburzenia psychiczne, u osób starszych osłabienie. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.