Adonis Afrodyta 50g (AFRONIS)

Producent Elanda
Pojemność 50 g
Postać leku Płyn
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

100g płynu zawiera: mentol 0,2g, tymol 0,05g, rezorcyna 2g, kwas borowy 3g, Substancja pomocnicza: etanol 70% (etanol 96% + woda oczyszczona).

Wskazania

Lek stosowany jest pomocniczo w trądziku pospolitym.

Działanie

Działa przeciwbakteryjnie, słabo znieczulająco i przeciwświądowo.

Dawkowanie

Po dokładnym umyciu i wysuszeniu skóry twarzy ręcznikiem, odczekać kilkanaście minut dla uniknięcia efektu drażniącego. Następnie zwilżyć tamponik płynem i przemywać wyłącznie miejsca chorobowo zmienione. Preparat stosować 1-2 razy na dobę w zależności od nasilenia objawów chorobowych. W przypadku wystąpienia objawów nadmiernego wysuszenia i złuszczenia się skóry należy zmniejszyć częstość stosowania preparatu.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Adonis Afrodyta 50g (AFRONIS)

Dorota

Pomaga, nie swędzi i nie drapię się, przez co trądzik spokojnie się goi. Polecam ;),

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Adonis Afrodyta 50g (AFRONIS) kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.