Panadol Baby and Infant zawiesina doustna 100ml

cena
11,54 zł
Ilość:
Producent SMITHKLINE BEECHAM PHARMACEUTICALS (GLAXO)
Pojemność 100 ml
Postać leku Syrop
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

5 ml zawiesiny zawiera 120 mg paracetamolu (Paracetamolum). Kwas jabłkowy, azorubina, guma ksantan, sorbitol 70% (krystalizujący), maltitol ciekły, aromat truskawkowy L10055, nipasept sodu, sorbitol, kwas cytrynowy bezwodny, woda oczyszczona.

Wskazania

Gorączka i ból występujące, np.: - w czasie przeziębienia i grypy, - po szczepieniach. Bóle różnego pochodzenia, np.: - bolesne ząbkowanie, - ból zębów, - ból głowy, - ból gardła, - ból ucha.

Działanie

Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.

Dawkowanie

Przed użyciem wstrząsnąć. 1 ml zawiesiny zawiera 24 mg paracetamolu. Dawkowanie: 15 mg/kg masy ciała w dawce jednorazowej. Dawkę ustala się wg masy ciała dziecka na podstawie tabelki. Miarka dozująca jest dołączona do opakowania.

Przeciwwskazania

Nie należy zalecać podawania leku częściej niż co 4 godziny ani stosować więcej niż 4 dawki w ciągu doby (60 mg paracetamolu /kg mc. / 24 godz.). Maksymalny czas regularnego podawania produktu bez zalecenia lekarza wynosi 3 dni. Nie przekraczać zalecanego dawkowania. Nie przyjmować innych leków zawierających paracetamol.

Panadol Baby and Infant zawiesina doustna 100ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Panadol Baby and Infant zawiesina doustna 100ml kupili także:

Piloxidil 20mg/ml leczenie łysienia androgenowego u mężczyzn i kobiet 60 ml
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone