URGO Na opryszczkę 3 ml

cena
24,36 zł
Ilość:
Producent Bio-Profil
Pojemność 3 ml
Postać leku Płyn
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Cellulose derivative, mineral acid, carboxylic acid, vegetable oil, alcohol and water.

Wskazania

Urgo na Opryszczkę wskazane jest w leczeniu opryszczki (herpes labialis). Leczy skutecznie i naprawdę dyskretnie. Zaleca się jego stosowanie od pierwszych oznak opryszczki (mrowienie, swędzenie, pieczenie), ale Urgo skuteczne jest we wszystkich jej fazach co potwierdzają badania kliniczne*. Urgo na Opryszczkę dzięki innowacji Filmogel tworzy leczniczy, dyskretny film, który działa we wszystkich fazach opryszczki:
 

Działanie

Innowacyjna technologia opatentowana przez Urgo oparta na warstwie ochronnej w płynie. Po nałożeniu na ranę produktu w technologii filmogel®, na jej powierzchni tworzy się ochronna powłoka tzw. film o właściwościach leczących i przyspieszających gojenie.

Dawkowanie

Zaaplikować ilość niezbędną do pokrycia chorobowo zmienionego miejsca za pomocą aplikatora dołączonego do opakowania. Na początku może pojawić się chwilowe uczucie pieczenia.
- Czas wyschnięcia zależy od zużytej ilości i wynosi około 1-2 minuty. - Po wyschnięciu przezroczysty, dyskretny film pokryje miejsce aplikacji. - Urgo Filmogel zaleca się stosować od pierwszych symptomów opryszczki (takich jak: swędzenie, pieczenie, mrowienie) do 4 razy dziennie w celu uniknięcia pojawienia się pęcherzyka opryszczki. - W celu kontynuacji leczenia zaleca się stosować od 2 do maksymalnie 4 razy na dzień w zależności od stanu warstwy filmu na skórze i wargach. 

Opinie o URGO Na opryszczkę 3 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili URGO Na opryszczkę 3 ml kupili także:

Alantan Plus maść 30 g

Alantan Plus maść doskonale nawilża i natłuszcza pozostawiając tłustą warstwę dzięki zawartości wazeliny, co pozwala dłużej wnikać substancjom czynnym w głąb skóry. Maść przeznaczona jest dla skóry całego ciała i na błony śluzowe.

Alantan Plus to preparat przeznaczony dla dzieci oraz mam. Mamy stosują go w okresie poporodowym przyśpieszając gojenie  błony śluzowej strefy intymnej oraz podrażnionych sutków podczas karmienia piersią. Stosowany u niemowlaka zapobiega powstawaniu pieluszkowego zapalenia skóry, jednak kiedy skóra jest już podrażniona redukuje świąd, zaczerwienienie i łuszczenie się skóry. Alantan Plus sprawdza się także przy alergiach skórnych, atopowym zapaleniu skóry, oparzeniach słonecznych i termicznych oraz skaleczeniach i niewielkich ranach.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.