zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres


Pojemność 3ml
Postać Płyn
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Opis produktu

URGO Opryszczka to innowacyjny opatrunek w płynie, który skutecznie leczy opryszczkę w każdej fazie.

- Ogranicza wykwit – 76%
- Przeciwdziała swędzeniu – 72%
- Zapobiega pojawieniu się pęcherzy – 76%
- Izoluje zmienione miejsca i ogranicza zakażenie
- Zmniejsza ból, swędzenie i pieczenie
- Skraca czas trwania opryszczki
- Działa już od pierwszych oznak opryszczki
- Jest wodoodporny i niewidoczny
- Dopasowuje się do wielkości opryszczki

91,5% SATYSFAKCJI KONSUMENTÓW

Badanie kliniczne PRODERM Nr 3103071-Pₒ17/18

Skład

Pochodnia celulozy, kwas nieorganiczny, kwas karboksylowy, olej roślinny, alkohol, woda.

Wskazania

Urgo na opryszczkę jest wskazane w profilaktyce i leczeniu opryszczki wargowej (Herpes labialis). Zaleca się stosowanie preparatu od pierwszych oznak opryszczki (takich jak mrowienie, swędzenie, pieczenie), aż do całkowitego jej ustąpienia.

Działanie

Urgo na Opryszczkę to plaster w płynie, który:

- izoluje zmienione miejsca i ogranicza zakażenie,
- skraca czas trwania opryszczki,
- zmniejsza ból, swędzenie i pieczenie,
- działa już od pierwszych oznak opryszczki,
- ma potwierdzone działanie w badaniach klinicznych.

Innowacyjna technologia opatentowana przez Urgo oparta na warstwie ochronnej w płynie. Po nałożeniu na ranę produktu w technologii filmogel®, na jej powierzchni tworzy się ochronna powłoka tzw. film o właściwościach leczących i przyspieszających gojenie.

Dawkowanie

Cienką warstwę preparatu należy zaaplikować na opryszczkę za pomocą szpatułki jednorazowego użytku dołączonej do opakowania. W trakcie aplikacji może pojawić się chwilowe uczucie mrowienia lub pieczenia. Na 1-2 minuty pozostaw do wyschnięcia. Czas potrzebny do wyschnięcia zależy od ilości nałożonego preparatu. Po aplikacji opryszczka zostanie pokryta przezroczystym filtrem. Powtarzaj aplikacje preparatu od 2 do maksymalnie 4 razy dziennie, jeżeli film nie pokrywa już opryszczki. Kontynuuj stosowanie aż do całkowitego wygojenia opryszczki. W celu ograniczenia wykwitu opryszczki preparat należy aplikować od pierwszych oznak opryszczki (mrowienie, swędzenie, pieczenie). Preparat URGO na opryszczkę został opracowany z myślą o praktycznej, bezpiecznej oraz higienicznej aplikacji.

Przeciwwskazania

Nie stosować w poniższych przypadkach:
- gdy średnica opryszczki przekracza 1 cm - w takim przypadku należy skonsultować się z lekarzem
- w przypadku wystąpienia lub ryzyka wystąpienia infekcji bakteryjnych, takich jak liszajec
- w przypadku immunodepresji (wynikające z chorób przewlekłych i/lub chemioterapii)
- w przypadku atopowego zapalenia skóry
Nie stosować w przypadku alergii na którykolwiek ze składników preparatu.
Z uwagi na brak danych, nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Preparat należy stosować wyłącznie na skórę. Podczas aplikacji może pojawić się uczucie pieczenia. Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia. Nie stosować w okolicach oczu. Należy unikać kontaktu preparatu z oczami. Działa drażniąco na oczy. Zamknąć szczelnie po użytku. Aplikatory dołączone do opakowania należy stosować jednorazowo. Nie połykać. Palenie tytoniu w trakcie aplikacji, w trakcie schnięcia preparatu lub w pobliżu otwartej butelki jest wzbronione. Substancja palna w stanie ciekłym. Preparat przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed kolejną aplikacją preparatu nie ma potrzeby usuwania poprzednio nałożonej warstwy. W razie konieczności ochronny film można usunąć poprzez aplikację niewielkiej ilości preparatu na istniejący film i natychmiastowe starcie warstwy suchym kompresem. Zaleca się konsultację z lekarzem lub farmaceutą w przypadku wątpliwości lub:
- gdy opryszczka pojawia się częściej niż 6 razy w ciągu roku,
- braku poprawy po 7 dniach stosowania preparatu.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Uroda

Postać

Stosowanie

Urgo na opryszczkę jest wskazane w profilaktyce i leczeniu opryszczki wargowej (Herpes labialis). Zaleca się stosowanie preparatu od pierwszych oznak opryszczki (takich jak mrowienie, swędzenie, pieczenie), aż do całkowitego jej ustąpienia.

Działanie

Urgo na Opryszczkę to plaster w płynie, który:- izoluje zmienione miejsca i ogranicza zakażenie,- skraca czas trwania opryszczki,- zmniejsza ból, swędzenie i pieczenie,- działa już od pierwszych oznak opryszczki,- ma potwierdzone działanie w badaniach klinicznych.Innowacyjna technologia opatentowana przez Urgo oparta na warstwie ochronnej w płynie. Po nałożeniu na ranę produktu w technologii filmogel®, na jej powierzchni tworzy się ochronna powłoka tzw. film o właściwościach leczących i przyspieszających gojenie.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.