Sudafed Xylospray dla dzieci od 2 do 12 roku życia 10 ml

cena
12,54 zł
Producent Johnson & Johnson
Pojemność 10 ml
Postać leku Spray
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

1 ml roztworu zawiera 0,5 mg ksylometazoliny chlorowodorku.
Substancje pomocnicze: disodu edetynian, sodu chlorek, sodu diwodofosforan dwuwodny, disodu fosforan dwuwodny, sorbitol ciekły, niekrystalizujący, benzalkoniowy chlorek, roztwór, woda oczyszczona.

Wskazania

Lek Sudafed XyloSpray dla dzieci zawiera ksylometazolinę, która pomaga obkurczać naczynia krwionośne wewnątrz jamy nosowej, zmniejszając przez to obrzęk błony śluzowej nosa i ułatwiając oddychanie.
Aerozol jest stosowany przy krótkotrwałym leczeniu niedrożności nosa lub zatok z wodnistą wydzieliną z nosa, występującej w przebiegu przeziębienia lub zapalenia zatok.
Przeznaczony dla dzieci od 2 do 12 lat

Dawkowanie

Dzieci w wieku od 2 do 12 lat:
Jeśli lekarz lub farmaceuta nie zaleci inaczej, należy stosować jedną dawkę aerozolu do każdego otworu nosowego, do 3 razy dziennie, nie dłużej niż 7 dni.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Sudafed Xylospray dla dzieci od 2 do 12 roku życia 10 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Sudafed Xylospray dla dzieci od 2 do 12 roku życia 10 ml kupili także:

Stoperan 2 mg 18 kapsułek

Stoperan jest  to lek wskazanym w przypadku pierwszych lub nasilonych objawów biegunki. Działa przeciwbiegunkowo oraz zapobiega negatywnym skutkom występowania biegunki: osłabienie, odwodnienie.

Stoperan to lek o wysokim poziomie bezpieczeństwa i skuteczności. Jego działanie odczuwalne jest już w ciągu godziny po podaniu, a mimo tak szybkiego działania nie podrażnia śluzówki przewodu pokarmowego i jest łagodny dla żołądka. Lek może być stosowany u dorosłych, dzieci od 6. roku życia i osób w podeszłym wieku. 

Stoperan łagodzi objawy biegunki różnego pochodzenia. Jest skuteczny zarówno w przypadku biegunek w alergiach pokarmowych, nietolerancji laktozy i glutenu, w biegunce stresowej, wywołanej zespołem jelita drażliwego jak i w biegunce towarzyszącej cukrzycy. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.