Sudafed Xylospray HA udrażnia zatkany nos 10 ml

Nowa cena
cena
12,68 zł
Ilość:
Producent Johnson & Johnson
Pojemność 10 ml
Postać leku Spray
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100% Complete

Opis produktu

Sudafed xylospray HA to preparat w sprayu do nosa na bazie xylometazolinu i kwasu hialuronowego. 

Stosowany podczas infekcji bakteryjnych i wirusowych połączonych z uporczywą wydzieliną i przekrwieniem błony śluzowej nosa występującym w przebiegu przeziębienia ale też w przypadku kataru siennego, alergicznego nieżytu nosa oraz zapalenia zatok.

Preparat ma za zadanie obkurczyć naczynia krwionośne zmniejszając obrzęk błony śluzowej nosa i ułatwić odpływ wydzieliny, zaś kwas hialuronowy zawarty w aerozolu dodatkowo nawilża śluzówkę i wspomaga jej regenerację. Sudafed Xylospray HA pomaga w zapaleniu zatok przynosowych oraz trąbki słuchowej ucha środkowego połączonego z przeziębieniem.

Lek przeznaczony dla dzieci powyżej 6 r.ż. oraz dorosłych. Działanie leku następuje po ok. 5-10 minutach od zastosowania. 1 wstrzyknięcie aerozolu = 1 dawka. 

Skład

Xylometazolini hydrochloridum 1mg/ml, kwas hialuronowy.

Wskazania

nadmierne przekrwienie błony śluzowej nosa występujące w przebiegu przeziębienia, kataru siennego, alergicznego nieżytu nosa, zapalenia zatok. 

Działanie

Aerozol Sudafed XyloSpray HA obkurcza naczynia krwionośne, przez co zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa. Lek działa już po 5-10 minutach.

Dawkowanie

Donosowo. Dorośli i dzieci powyżej 6 roku życia 1 dawka aerozolu 3-4 razy dziennie do każdego otworu nosowego.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu; suche zanikowe zapalenie błony śluzowej nosa (rhinitis sicca); nie stosować u pacjentów po usunięciu przysadki i po innych zabiegach chirurgicznych przebiegających z odsłonięciem opony twardej; nie stosować u niemowląt i dzieci w wieku poniżej 6 lat.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Sudafed Xylospray HA udrażnia zatkany nos 10 ml

polecam,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Sudafed Xylospray HA udrażnia zatkany nos 10 ml kupili także:

Prostamol Uno 0,32g 30 kapsułek

Główną substancją czynną leku Prostamol Uno jest wyciąg z palmy karłowatej, która w swoim składzie zawiera fitosterole, flawonoidy, saponiny i kwasy tłuszczowe. Dzięki zawartości tak wielu związków chemicznych wykazuje działanie łagodzące dolegliwości wywołane przerostem gruczołu krokowego, czyli prostaty, do których należą: słaby strumień moczu, parcie na mocz, częstomocz, częste oddawanie moczu w nocy. 

Substancja czynna zawarta w leku Prostamol Uno wykazuje właściwości przeciwzapalne i przeciwobrzękowe. Efektem jej działania jest zmniejszenie ilości zalegającego moczu, poprzez obniżenie napięcia mięśni gładkich dróg moczowych, zmniejszenie obrzęku i przekrwienia szyi pęcherza moczowego, poprawienie elastyczność tkanki i drożności pęcherza.

Łagodny rozrost gruczołu krokowego (prostaty) najczęściej występuje u mężczyzn po 50. roku życia. Charakteryzuje się on szeregiem objawów ze strony dolnego odcinka układu moczowego np. trudności z oddawaniem moczu, częste oddawanie moczu, słaby strumień moczu, uczucie niecałkowitego opróżnienia pęcherza. Powiększona prostata powoduje zwężenie cewki moczowej, co z kolei wywołuje problemy z oddawaniem moczu. Nie leczenie tego typu objawów może prowadzić do poważnych konsekwencji  w pęcherzu i nerkach.

Diohespan max 1000mg 60 tabletek

Lek stosowany przy dolegliwościach i uczuciu bolących nóg różnego pochodzenia (problemy z wydolnością krążenia, tj. żylaki, kurcze i ciężkość nóg). 

Dzięki zawartej w leku diosminie (1 tabl. max zawiera 1000 mg zmikronizowanej diosminy) wpływa na wzmocnienie ścianek żył, niweluje nieprzyjemne swędzenie i ból kończyn, ich nadwrażliwość i puchnięcie. Dodatkowo działa ochronnie na naczynia i żyły zmniejszając ryzyko ich rozszerzalności i zastojów. Stanowi także skuteczne leczenie objawowe związane z nasileniem dolegliwości przy żylakach odbytu. 

Wchłaniana z przewodu pokarmowego diosmina jest bez trudu wydalana przez organizm. 


Maxigra Go 25mg na zaburzenia erekcji miętowy aromat 2 tabletki
Maxigra Go jest lekiem stosowanym w zdiagnozowanych przypadkach zaburzeń erekcji u mężczyzn, czyli w przypadkach impotencji rozumianej jako niemożność uzyskania i/lub utrzymania wzwodu wystarczającego do odbycia satysfakcjonującego stosunku płciowego.
Substancją czynną leku jest syldenafil, czyli silny selektywny inhibitor fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Syldenafil wywołuje erekcję poprzez swoje działanie obwodowe: wspiera rozkurcz naczyń krwionośnych w prąciu, dzięki czemu zwiększa się napływ krwi w sytuacjach pobudzenia seksualnego. 
Maxigra Go poprawia jakość życia seksualnego mężczyzn wyłącznie pod warunkiem uprzedniego podniecenia seksualnego. 
Nie należy stosować preparatu u pacjentów płci męskiej, u których brak problemów z zaburzeniami erekcji. Lek nie może być też stosowany przez kobiety. 


© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.