Paranit Wykrywacz wszawicy żel barwiący gnidy 150 ml

cena
20,87 zł
Ilość:
Producent Omega Pharma
Pojemność 150 ml
Postać leku Żel
Dostępna ilość
66% Complete

Skład

Woda, barwnik Cl 16255, fenoksyetanol, emulgatory.
 

Wskazania

Preparat dla osób dorosłych i dzieci powyżej 24. miesiąca życia.
Jak rozpoznać wszy? - Bardzo trudno jest rozpoznać wszawicę w początkowym stadium, gdy nie daje ona jeszcze żadnych objawów.
 Najczęstsze objawy: świąd głowy – należy pamiętać, że jest to reakcja alergiczna na ślinę i kał wszy i nie występuje ona u wszystkich ludzi, jednak zdarza się w większości przypadków, otarcia, zaczerwienienia spowodowane nieustannym drapaniem swędzącej skóry głowy, u nasady włosów pojawiają się białe jaja zwane gnidami często mylone z łupieżem, które jednak w odróżnieniu od niego mają regularny kształt i trudno je usunąć. Aby się przekonać, czy są to gnidy powinno się użyć grzebienia o gęstych ząbkach. Jeśli gnidy dają się wyczesać, wówczas możemy mieć pewność, że to wszawica. 

Działanie

Paranit Wykrywacz Wszawicy stanowi najłatwiejszy sposób na skuteczne zlokalizowanie gnid. Przezroczysty, czerwony żel przywiera do gnid sprawiając, że są widoczne gołym okiem, dzięki ich barwieniu na kolor czerwony.

Precyzyjny aplikator żelu, Zabarwia gnidy, nie włosy, Łatwy do zmycia

Dawkowanie

Usuń nakrętkę i przykręć aplikator z grzebieniem do butelki.
 
1. Za pomocą aplikatora z grzebieniem nanieś produkt na włosy.
2. Upewnij się, że produkt nałożony został na całą skórę głowy i dokładnie pokrył włosy od nasady do długości 2-3 centymetrów.
3. Pozostaw produkt na 2 minuty. Następnie obficie spłucz włosy wodą.
4. Zabarwione gnidy będą teraz dobrze widoczne gołym okiem.
5. W przypadku, gdy nie wykryjesz gnid, wysusz włosy. W przypadku wykrycia gnid, osusz włosy ręcznikiem i zastosuj Paranit Szampon Leczniczy. Jeżeli preparat pozostwił ślady na skórze, przemyj skórę wodą z mydłem lub szamponem.
 
Po zastosowaniu produktu zdejmij aplikator z grzebieniem i zamknij butelkę przy pomocy nakrętki. Wyczyść aplikator w celu usunięcia pozostałości produktu.

Opinie o Paranit Wykrywacz wszawicy żel barwiący gnidy 150 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Paranit Wykrywacz wszawicy żel barwiący gnidy 150 ml kupili także:

Laupro szampon pielęgnacyjny do włosów przeciw wszawicy 200 ml

Laupro to szampon o żelowej konsystencji, posiadający bardzo dobre właściwości aplikacyjne i wyjątkowy skład, który gwarantuje kompleksową pielęgnację włosów. Znajdujące się w składzie szamponu substancje zapobiegają wystąpieniu na skórze głowy wszy, ponieważ powodują odwodnienie i blokują otwory oddechowe, co prowadzi do śmierci pasożyta.

Wygodą w stosowaniu szamponu Laupro jest codzienne zastosowanie, dzięki czemu nie używamy kilku kosmetyków jednocześnie. Wręcz niewskazane jest używanie w tym samym czasie innego szamponu.

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.