NucleVital Q10 Complex esencja diety śródziemnomorskiej 60 kapsułek

cena
98,89 zł
Ilość:
Producent Marinex International
Pojemność 60 szt.
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

2 kapsułki zawierają:koenzym Q10 100 mg, astaksantyna 5 mg, zeaksantyna 2 mg, luteina 10 mg, likopen 15 mg, witamina E 15 mg, witamina D3 (400 IU) 10 µg, selen 110 µg, NNKT omega-3 450 mg.

Wskazania

NucleVital Q10COMPLEX dostarcza unikalną i opatentowaną kompozycję substancji budulcowych systemów antyoksy- dacyjnego i energetycznego organizmu człowieka. Wyniki badań dowodzą iż jest to jedyna droga do osiągnięcia prawidłowego i maksymalnie skutecznego działania tych systemów. Efektem tego jest uruchomienie i prawidłowy przebieg najważniejszych procesów ochrony i regeneracji.

Dawkowanie

Kapsułki należy połykać w całości lub przed połknięciem rozgryzać/wyciskać na łyżeczkę, można popijać niewielką ilością neutralnego płynu (np. wodą przegotowaną). Aby organizm wbudował wszystkie substancje w optymalnych ilościach, preparat należy przyjmować w porcjach podzielonych w ciągu dnia, na pół godziny przed posiłkiem lub 1,5 godziny po posiłku.

NucleVital Q10 Complex esencja diety śródziemnomorskiej 60 kapsułek

bardzo dobry produkt dla uzepełnienia witalności,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt NucleVital Q10 Complex esencja diety śródziemnomorskiej 60 kapsułek kupili także:

DICOFLOR 60 dla dorosłych 20 kapsułek

Suplement diety, w skład którego wchodzi szczep bakterii Lactobacillus rhamnosus zmniejszający ryzyko wystąpienia skutków ubocznych antybiotykoterapii u dorosłych i dzieci powyżej 3 r.ż. Dodatkowo preparat działa wzmacniająco na odporność oraz wspomagająco przy odwodnieniu po biegunce. 

Lek nie musi być przechowywany w lodówce. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.