zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent MAM Baby
Adres


Pojemność 1szt.
Postać Smoczek
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Eksperci potwierdzają: im cieńsza i bardziej miękka jest szyjka smoczka, tym mniejszy wywiera nacisk na szczękę i uzębienie dziecka, co zmniejsza ryzyko powstawania wad zgryzu. Dodatkowo, ssanie smoczka MAM Perfect Night wymaga od dziecka znacznie mniej wysiłku. Szybka i łatwa sterylizacja w kuchence mikrofalowej.

Skład

60% cieńszy, 4 razy bardziej miękki
Swoją budową smoczki MAM Perfect Night eliminują kształt „kciuka”, który jest szkodliwy dla prawidłowego rozwoju zębów. Dzięki miękkiej szyjce, smoczki dostosowują się do szczęki bez szkodliwego odkształcenia.

Wyjątkowo cienki - tylko 2,78 mm grubości!

Jedwabisty silikon MAM
94% dzieci akceptuje smoczek MAM dzięki jego jedwabiście miękkiej powierzchni. W dotyku jest delikatny, jak skóra mamy.

Świeci w ciemności
Smoczki MAM Perfect Night posiadają bardzo przydatną funkcję – świecą w ciemności dzięki czemu rodzice i dzieci mogą je łatwo znaleźć w nocy w łóżeczku. Wszystko przez zastosowanie w budowie smoczka minerałów magazynujących światło.

Mała i lekka tarczka
Idealna dla niemowląt. Duże otwory i specjalna warstwa wewnętrzna sprawiają, że tarczka jest dobrze dopasowana i przyjazna dla skóry dziecka. Łatwy przepływ powietrza zapobiega powstawaniu podrażnień.

Szybka i łatwa sterylizacja
Smoczek MAM Perfect Night sprzedawany jest w specjalnym pudełku do przechowywania i sterylizacji. Wystarczy wlać wodę, włożyć smoczek i wstawić do kuchenki mikrofalowej na 3 minuty. 100% gwarancja higieny!

Działanie
Zapobiega wadom zgryzu – skuteczność działania wyjątkowo cienkiej szyjki smoczka MAM Perfect Night została potwierdzona badaniami klinicznymi.
94% akceptacji dzięki zastosowaniu opatentowanego przez MAM miękkiego i delikatnego Jedwabistego silikonu.
Świeci w ciemności – użycie w budowie smoczka minerałów magazynujących światło ułatwia rodzicom i dzieciom znalezienie go w nocy.
Szybka i prosta sterylizacja - potrzeba tylko 3 minut w kuchence mikrofalowej. Pomaga rodzicom zaoszczędzić cenny czas.
Mniej podrażnień – wyjątkowo mała, lekka tarczka jest przyjazna dla skóry dziecka i nie wywołuje podrażnień.                                
Prosty w użyciu - kółko tarczki nigdy nie przeszkadza i zawsze umożliwia pewny chwyt. Ułatwia także mocowanie klipsa.

Dodatkowe

Do wyboru opcje: [1] lub [2] lub [3] lub [4] lub [5] lub [6]
Aby dokonać właściwego wyboru prosimy o wpisywanie:  [1] lub [2] lub [3] lub [4] lub [5] lub [6] w polu Uwagi do zamówienia, które znajdują się w: Koszyk - krok 3.

Kategoria

Mama i dziecko

Producent

Postać

Działanie

Zapobiega wadom zgryzu – skuteczność działania wyjątkowo cienkiej szyjki smoczka MAM Perfect Night została potwierdzona badaniami klinicznymi.94% akceptacji dzięki zastosowaniu opatentowanego przez MAM miękkiego i delikatnego Jedwabistego silikonu.Świeci w ciemności – użycie w budowie smoczka minerałów magazynujących światło ułatwia rodzicom i dzieciom znalezienie go w nocy.Szybka i prosta sterylizacja - potrzeba tylko 3 minut w kuchence mikrofalowej. Pomaga rodzicom zaoszczędzić cenny czas.Mniej podrażnień – wyjątkowo mała, lekka tarczka jest przyjazna dla skóry dziecka i nie wywołuje podrażnień.                                Prosty w użyciu - kółko tarczki nigdy nie przeszkadza i zawsze umożliwia pewny chwyt. Ułatwia także mocowanie klipsa.

Dla kogo

dziecko dziewczynka chłopiec

Wiek

0-3 miesięcy 3-6 miesięcy 6-18 miesięcy

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię

* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.