zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent MAM Baby
Adres


Pojemność 1szt.
Postać Butelka
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Dzięki butelkom  MAM Baby Bottle zamiana mamy na MAM staje się niezwykle prosta. Każda butelka  MAM jest lekka i praktyczna – idealnie dopasowana do małych rączek dziecka. Jedwabisty silikon zastosowany w smoczku na butelki jest wyjątkowo miękki i delikatny - zupełnie jak skóra mamy. BPA FREE.

Skład

Jedwabisty silikon MAM
94% dzieci akceptuje smoczek MAM dzięki jego jedwabiście miękkiej powierzchni oraz wyjątkowemu, płaskiemu kształtowi. W dotyku jest delikatny, jak skóra mamy.

Osłonka
Nie tylko chroni smoczek przed zabrudzeniem - dzięki wbudowanej skali może także służyć, jako miarka. Ułatwia odmierzanie nawet najmniejszych ilości płynu!

Funkcjonalny design
Kształt butelki jest dostosowany do umiejętności małych rączek dzieci, dzięki czemu jest im ją łatwo trzymać. Szeroki otwór w butelce nie tylko umożliwia jej proste napełnianie, ale także ułatwia szybkie mycie. Gwarancja 100% higieny.

Wskazania

MAM Easy Active Baby Bottle jest idealną butelką dla aktywnych dzieci, bardzo łatwą w użyciu

Działanie

94% akceptacji smoczka dzięki zastosowaniu opatentowanego przez MAM delikatnego Jedwabistego silikonu.
Łatwa do trzymania - ergonomiczny kształt sprzyja nauce samodzielnego trzymania przez aktywne dzieci.
Prosta w użyciu - butelka jest dostosowana do potrzeb oraz wieku dzieci. Nauka samodzielnego picia nigdy nie była tak łatwa!

Dodatkowe

Do wyboru opcje: [1] FIOLETOWY lub [2] NIEBIESKI lub [3] ZIELONY
Aby dokonać właściwego wyboru prosimy o wpisywanie:  [1] FIOLETOWY lub [2] NIEBIESKI lub [3] ZIELONY w polu Uwagi do zamówienia, które znajdują się w: Koszyk - krok 3

Kategoria

Mama i dziecko

Producent

Postać

Stosowanie

MAM Easy Active Baby Bottle jest idealną butelką dla aktywnych dzieci, bardzo łatwą w użyciu

Działanie

94% akceptacji smoczka dzięki zastosowaniu opatentowanego przez MAM delikatnego Jedwabistego silikonu.Łatwa do trzymania - ergonomiczny kształt sprzyja nauce samodzielnego trzymania przez aktywne dzieci.Prosta w użyciu - butelka jest dostosowana do potrzeb oraz wieku dzieci. Nauka samodzielnego picia nigdy nie była tak łatwa!

Dla kogo

dziecko dziewczynka

Rejestracja

kosmetyk

Wiek

0-3 miesięcy

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.