Ibum Express 400mg 36 kapsułek

cena
11,28 zł
Ilość:
Producent Hasco
Pojemność 36 szt.
Postać leku Kapsułki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Substancja czynna w 1 kapsułce: ibuprofen – 400mg.
Substancje pomocnicze: makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, woda oczyszczona, żółcień chinolinowa E104, błękit patentowy E 131 (barwniki).

Wskazania

Ibum Express polecany jako skuteczny środek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy i przeciwzapalny. Wskazany w bólach o słabym i umiarkowanym nasileniu – bóle głowy, również migreny, bóle zębów, bóle mięśniowe, stawowe, kostne, bóle pourazowe, nerwobóle, bóle miesiączkowe oraz w stanach gorączkowych.

Działanie

Ibuprofen, czyli substancja aktywna w leku Ibum Express, to składnik o udowodnionym działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Cechą charakterystyczną ibuprofenu jest szybkość działania, w niecałe 30 minut od zażycia zauważalny jest już efekt. Ibum Express to lek uniwersalny, można go stosować w celu uśmierzania różnego rodzaju bólu, np. bólów głowy, powstałych w wyniku urazu czy też bolesnych miesiączek. Skutecznie obniża gorączkę. Co ważne ibuprofen nie kumuluje się w organizmie, zostaje w całości wydalony wraz z moczem.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12. roku życia: zaleca się przyjmować 1 kapsułkę dawki początkowej. Kolejne dawki w razie potrzeby powtarzać co 3-6 godzin. Nie przekraczać 3 kapsułek, czyli 1200mg ibuprofenu na dobę. Nie należy stosować leku Ibum Express bez konsultowania się z lekarzem dłużej niż 3 dni.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Ibum Express 400mg 36 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Ibum Express 400mg 36 kapsułek kupili także:

Biotebal 5mg 30 tabletek

Lek należy do grupy preparatów witaminowych. Wchodząca w jego skład biotyna jest witaminą rozpuszczalną w wodzie, zaliczaną do grupy witamin B. 

Biotebal stosuje się w niedoborze biotyny.

Lek może być stosowany w wynikających z niedoboru biotyny przypadkach: wypadania włosów, zaburzeń wzrostu paznokci i włosów oraz ich nadmiernej łamliwości oraz stanów zapalnych skóry zlokalizowanych wokół oczu, nosa, ust.

Biotyna wspomaga procesy powstawania keratyny i różnicowania się komórek naskórka oraz włosów i paznokci, poprawiając ich stan.

Vitapil z biotyną Mocne, lśniące włosy 60 tabletek

Bambus to jeden z najcenniejszych składników Vitapilu. Młode pędy bambusa są najbogatszym w naturze źródłem krzemu i zawierają aż 75% krzemionki. Zawarta w suplemencie Biotyna
przyczynia się do utrzymania metabolizmu energetycznego, przyspieszając tempo wzrostu włosa, utrzymując ich zdrowy wygląd i hamując nadmierne wypadanie.

Vitapil zawiera także największą na rynku ilość kwasu pantotenowego wpływa na metabolizm energetyczny w obrębie mieszków włosowych. Niacyna, czyli witamina PP przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania skóry głowy ułatwiając transport składników odżywczych do cebulki włosów. Żelazo, kwas foliowy oraz witamina B12 oddziałuje na mieszki włosowe, których komórki ulegają ciągłym podziałom ze względu na wzrost włosa. Wszystkie te składniki wraz z Cynkiem mają znaczący wpływ na budowę włosa.

Dodatkowo suplement Vitapil wzbogacony jest w Miedź wpływającą za prawidłową pigmentację włosów, gdyż to zawartość pigmentu jest odpowiedzialna za kolor włosów.



Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.