Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Producent Hasco
Adres


Pojemność 12szt
Postać Kapsułki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Ibum Express 400mg 12 kapsułek Opis

IBUM EXPRESS to lek przeciwbólowy w postaci ekspresowej kapsułki, zawierającej płynną, gotową do wchłaniania formę ibuprofenu, zamkniętą w łatwej do połknięcia kapsułce. Silnie działa na ból, dzięki podwójnej1 dawce ibuprofenu.

Ibum Express 400mg 12 kapsułek Skład

Substancją czynną leku IBUM EXPRESS jest ibuprofen. 1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu. Pozostałe składniki (substancje pomocnicze) to: makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol ciekły, częściowo odwodniony, żółcień chinolinowa (E 104), błękit patentowy (E 131).

Ibum Express 400mg 12 kapsułek Wskazania

Zalecany jest do stosowania dla dorosłych i młodzieży powyżej 12 lat jako lek na:

 • bóle zębów
 • bóle głowy (w tym również migrenowe bóle głowy)
 • bóle mięśni, stawów i kości
 • bóle po urazach
 • bóle towarzyszące grypie i przeziębieniu
 • nerwobóle.

Kapsułki z ibuprofenem IBUM EXPRESS wskazane są do stosowania również w przypadku bolesnego miesiączkowania i stanów gorączkowych różnego pochodzenia (między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).

Ibum Express 400mg 12 kapsułek Działanie

Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. 

Ibum Express 400mg 12 kapsułek Dawkowanie

Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: dawka początkowa to 1 kapsułka (400 mg). W razie potrzeby 1 kapsułka co 4 do 6 godzin. Nie należy stosować dawki większej niż 1200 mg (3 kapsułki) na dobę w dawkach podzielonych. 

Jeśli objawy nie ustąpią w ciągu 3 dni lub ulegną nasileniu, zalecana jest konsultacja z lekarzem.

Ibum Express 400mg 12 kapsułek Przeciwwskazania

IBUM EXPRESS jest przeciwwskazany:

 • jeśli pacjent ma uczulenie na którykolwiek składnik leku;
 • u pacjentów z czynną lub nawracającą chorobą wrzodową żołądka i/lub dwunastnicy, perforacją lub krwawieniem, również występującymi po zastosowaniu niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ);
 • u pacjentów, u których w trakcie terapii lekami z grupy NLPZ występowały jakiekolwiek objawy alergii w postaci kataru, pokrzywki, duszności lub astmy oskrzelowej;
 • w przypadku przyjmowania innych leków z grupy NLPZ;
 • jeśli u pacjenta występuje ciężka niewydolność wątroby, nerek lub serca;
 • jeśli u pacjenta występuje krwawienie w mózgu lub inne krwawienie;
 • jeśli u pacjenta występują zaburzenia krzepnięcia krwi, skaza krwotoczna lub zaburzenia wytwarzania krwi o nieustalonym pochodzeniu; 
 • u pacjentów odwodnionych;
 • w ostatnich 3 miesiącach ciąży.

Kategoria

Bez recepty

Producent

Postać

Stosowanie

Zalecany jest do stosowania dla dorosłych i młodzieży powyżej 12 lat jako lek na: bóle zębów bóle głowy (w tym również migrenowe bóle głowy) bóle mięśni, stawów i kości bóle po urazach bóle towarzyszące grypie i przeziębieniu nerwobóle. Kapsułki z ibuprofenem IBUM EXPRESS wskazane są do stosowania również w przypadku bolesnego miesiączkowania i stanów gorączkowych różnego pochodzenia (między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).

Działanie

Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. 

Kluczowy składnik

ibuprofen

Rejestracja

lek

Anastazja
Ibum express według mnie najszybciej działający lek przeciwbólowy i przeciwzapalny, co zawdzięcza płynnej postaci leku. Mam go zawsze przy sobie. Może być podawany dzieciom od 12 r.ż. Dawkowanie zależy od wieku i siły bólu, ibum express ulotka zawiera wszystkie informacje. Kapsułki łatwe do połknięcia. Przystępna cena. Polecam!

Jurek
To jedyny lek, który pomaga mi w przypadku migreny i silnego bólu głowy. Ibum Express działa w szybkim tempie, dołączona czytelna ulotka jest bardzo pomocna w przypadku pierwszego użycia. Dobra cena to dodatkowy plus. Dobry przeciwbólowy i przeciwzapalny lek. Bardzo polecam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.