Gripex Noc 12 tabletek powlekanych USTAWA!

Producent USP Zdrowie
Pojemność 12 szt.
Postać Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Lek na receptę TAK

Spis treści:

Skład

1 tabl. powlekana zawiera substancje czynne paracetamol 500,00mg chlorowodorek pseudoefedryny 30,00mg, bromowodorek dekstrometorfanu 15,00mg, maleinian chlorfeniraminy 2,00mg oraz substancje pomocnicze.

Wskazania

Łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i stanów grypopodobnych takich jak: gorączka, katar, kichanie, obrzęk błony śluzowej nosa i zatok przynosowych, suchy kaszel, ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.

Działanie

Gripex Noc to specjalistyczny lek do walki z przeziębieniem i grypą nocą, dostosowany do potrzeb organizmu w tym czasie. Preparat zwalcza wszystkie nasilające się wieczorem objawy przeziębienia ułatwia spokojny, leczniczy sen oraz pomaga dobrze się wygrzać. To szczególny preparat na rynku ponieważ zawiera kompozycję specjalnie dobranych składników, z których jeden zwalcza gorączkę i bóle (paracetamol 500mg), drugi katar i zatkany nos (pseudoefedryna 30mg), a trzeci kaszel (dekstrometorfan 15mg). Natomiast łagodne działanie dodatkowego składnika (chlorfeniramina 2 mg) ułatwia spokojny, leczniczy sen, tak ważny podczas rekonwalescencji.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli i dzieci od 12 roku życia: 1-2 tabletki przed snem. Nie stosować więcej niż 8 tabletek na dobę. W czasie stosowania preparatu nie należy spożywać alkoholu. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 roku życia.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Wrodzony niedobór G-6-PD. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Wirusowe zapalenie wątroby. Ciężkie nadciśnienie tętnicze. Niestabilna choroba wieńcowa. Choroba alkoholowa. Stosowanie inhibitorów MAO lub zydowudyny. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 rż.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Gripex Noc 12 tabletek powlekanych USTAWA!

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.