Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Abbott
Adres

Postępu 21B, 02-676 Warszawa

Pojemność 100 ml
Postać Płyn
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Brufen (20 mg/ml) zawiesina doustna 100 ml Skład

1 ml zawiesiny zawiera 20 mg ibuprofenu (Ibuprofenum).
Substancje pomocnicze: sacharoza 660 mg/ml, sorbitol 100 mg/ml, żółcień pomarańczowa 0,1 mg/ml, metylu parahydroksybenzoesan 1 mg/ml i propylu parahydroksybenzoesan 0,5 mg/ml.

Brufen (20 mg/ml) zawiesina doustna 100 ml Wskazania

Ból o słabym i umiarkowanym nasileniu, w chorobach reumatycznych (reumatoidalne zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów), bolesne miesiączkowanie.

Brufen (20 mg/ml) zawiesina doustna 100 ml Działanie

Preparat wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne oraz przeciwgorączkowe.

Brufen (20 mg/ml) zawiesina doustna 100 ml Dawkowanie

Preparat przyjmuje się doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Lek można przyjmować z jedzeniem i piciem. W  celu szybszego uśmierzenia bólu, Brufen można przyjmować na czczo.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.

Brufen (20 mg/ml) zawiesina doustna 100 ml Przeciwwskazania

Nie należy stosować preparatu u osób z nadwrażliwością na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, z czynna choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, lub nawracającym owrzodzeniem lub krwawieniem z przewodu pokarmowego w wywiadzie. Do przeciwwskazań zaliczamy także ciężką niewydolność wątroby i serca, ciężką niewydolność nerek, stany patologiczne związane ze zwiększeniem skłonności do krwawień, krwawienie z przewodu pokarmowego lub perforacja związane z uprzednim stosowaniem NLPZ, trzeci trymestr ciąży.Brufen (20 mg/ml) zawiesina doustna 100 ml Dodatkowe

Ze względu na krzyżowe reakcje nadwrażliwości nie należy podawać produktu Brufen pacjentom, u których po zastosowaniu kwasu acetylosalicylowego lub innego leku z grupy NLPZ wystąpiły objawy astmy, nieżytu nosa lub pokrzywki.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Ból o słabym i umiarkowanym nasileniu, w chorobach reumatycznych (reumatoidalne zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów), bolesne miesiączkowanie.

Działanie

Preparat wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne oraz przeciwgorączkowe.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.