Artresan Optima ZESTAW 90 kapsułek + 30 kapsułek

cena
28,74 zł
Ilość:
Producent USP Zdrowie
Pojemność 90szt. + 30szt.
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

(3 kapsułki) zawierają: 1500mg glukozaminy, 12mg witaminy C; 5,33mg niacyny, 5mg cynku; 1,33mg manganu; 50mg formuły MEDIflex (kolagen typu II, chondroityna, korzeń imbiru, kurkuma, owoc dzikiej róży).
 

Wskazania

preparat wzmacnia chrząstkę stawową, uzupełnia poziom kolagenu.

Działanie

Artresan Optima to rewolucyjny, optymalny dla stawów suplement diety z formułą MEDIflex, zawierający substancje wspierające odbudowę stawów oraz składniki chroniące przed negatywnymi zmianami zachodzącymi w chrząstce stawowej. Formuła MEDIflex to wysoko skuteczne wsparcie dla zdrowia stawów, ich prawidłowej elastyczności i ruchomości. MEDIflex jest wyjątkowym połączeniem odpowiednich proporcji kolagenu typu II, chondroityny, imbiru, kurkumy i dzikiej róży, zestawionym z glukozaminą w najwyższej dostępnej na rynku dawce oraz witaminami i minerałami.

Opinie o Artresan Optima ZESTAW 90 kapsułek + 30 kapsułek

Anna

Polecam,

Krzysztof

Używany profilaktycznie a więc trudno mówić o efektach.,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Artresan Optima ZESTAW 90 kapsułek + 30 kapsułek kupili także:

Acard 75mg 60 tabletek

Acard to lek zawierający kwas acetylosalicylowy, który hamuje zlepianie się (agregację) płytek krwi. Lek stosowany długotrwale w profilaktyce chorób, które grożą powstaniem zakrzepów i zatorów w naczyniach krwionośnych.

Zawarty w leku Acard - kwas acetylosalicylowy, zaliczany jest do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Kwas acetylosalicylowy wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwgorączkowe,  hamujące agregację płytek krwi.

W małych dawkach: 75-150 mg na dobę, głównym działaniem kwasu acetylosalicylowego jest zmniejszenie zdolność płytek do agregacji i hamowanie skurczu naczyń. Aby zaobserwować działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne wymagane jest stosowanie większych dawek kwasu acetylosalicylowego w ciągu doby.


Vitaral ZESTAW 60 tabletek + Vitaral Active z żeń-szeniem 30 tabletek - Data ważności 31-10-2017

Vitaral 60 tabletek

Vitaral Active z żeń-szeniem 30 tabletek

VITARAL 60 TABL.

Preparat polecany do stosowania w zwiększonym zapotrzebowaniu na witaminy i minerały. Wskazany dla całej rodziny. Uzupełnia niedobory witamin i minerałów w okresie przeciążenia organizmu tj. nadmierny wysiłek fizyczny i psychiczny, rekonwalescencja po chorobie.

VITARAL ACTIVE 30 TABL. 

Vitaral Active przeznaczony jest do stosowania o w okresach intensywnego wysiłku zarówno fizycznego jak i umysłowego, aby zwiększyć energię i zapewnić odpowiedni bilans składników odżywczych w organizmie. Produkt zawiera najważniejsze witaminy i składniki mineralne wzbogacone o kompleks energetyczny ACTIVE.

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.