Nafta kosmetyczna z sokiem z pokrzywy Atomizer 100 ml

cena
9,52 zł
Ilość:
Producent P.P.H. ANNA NOWA DĘBA
Pojemność 100 ml
Postać leku Płyn

Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Jest znana od wielu lat jako naturalny środek do pielęgnacji włosów oraz jako środek leczniczy zwalczający dolegliwości skóry głowy i włosów, posiada właściwości odżywcze.
 
Produkt przeznaczony do każdego rodzaju włosów.
 
Pokrzywa jest źródłem wielu wartościowych substancji: witamin (C, K, witaminy z grupy B) licznych mikroelementów. (wapnia, magnezu, żelaza, krzemu, fosforu, siarki), barwników (chlorofilu, beta- karotenu), garbników, kwasów organicznych, flawonoidów. Dzięki tym składnikom pokrzywa działa przeciwłojotokowo i zapobiega przetłuszczaniu się włosów. Działa wzmacniająco na cebulki włosowe, pobudzając porost włosów. Składniki zawarte w soku z pokrzywy działają odżywczo dla skóry aktywując procesy jej regeneracji i dzięki temu usuwają problemy z łupieżem. Pokrzywa działa na cebulki włosowe stymulująco, odżywia je i wzmacnia poprawiając ukrwienie i koloryt skóry

Działanie

Najczęstszą dolegliwością, która nas nęka jest łupież. Dolegliwość ta polega na łuszczeniu się naskórka głowy. Zdrowa skóra odnawia się co 28 dni. Młode komórki powstają w głębszych warstwach skóry i przesuwają się ku górze. Skóra stara się zrobić miejsce młodym komórkom na powierzchni - wówczas widzimy białe spadające płaty. Mimo wszystko łupież można pokonać stosując systematycznie naftę kosmetyczną do włosów.

Nafta kosmetyczna z sokiem z pokrzywy Atomizer 100 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Nafta kosmetyczna z sokiem z pokrzywy Atomizer 100 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone