Ibum Express 400mg 24 kapsułek

cena
9,58 zł
Ilość:
Producent Hasco
Pojemność 24 szt.
Postać leku Kapsułki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
66% Complete

Skład

Substancja czynna w 1 kapsułce: ibuprofen – 400mg.

Substancje pomocnicze: makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, woda oczyszczona, żółcień chinolinowa E104, błękit patentowy E 131 (barwniki).

Wskazania

Ibum Express polecany jako środek przeciwzapalny i przeciwgorączkowy w objawowym leczeniu przeziębienia i grypy oraz jako produkt przeciwbólowy.

Działanie

Niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ) nie tylko łagodzi stany zapalne, ale również działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Ta trójkierunkowość jest wynikiem blokowania enzymu (cyklooksygenazy prostaglandynowej, inaczej COX), który przekształca niektóre substancje obecne w organizmie w prostaglandyny. Duże powinowactwo ibuprofenu do COX sprawia, że Ibum Ekspress zwalcza ból już po kilkunastu minutach. Lek skutecznie łagodzi stany zapalne, przyspieszając ich leczenie. Dodatkowo działanie przeciwgorączkowe pozwala wspomóc objawowe leczenie przeziębienia i grypy.

Dawkowanie

Dzieci powyżej 12. roku życia i dorośli: przyjmować 1 kapsułkę dawki początkowej. Kolejne dawki w razie potrzeby powtarzać co 3-6 godzin. Nie przekraczać 3 kapsułek (1200mg) ibuprofenu na dobę. Jeśli objawy nie ustępują po 3 dniach stosowania, dalsze przyjmowanie leku należy skonsultować z lekarzem.

Ibum Express 400mg 24 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Ibum Express 400mg 24 kapsułek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone