Witamina D3 2000j.m. 60 kapsułek miękkich

cena
19,16 zł
Ilość:
Producent Hasco
Pojemność 60szt.
Postać leku Kapsułki miękkie
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Olej arachidowy, kapsułka żelatynowa (żelatyna, substancja wiążąca - glicerol), cholekacyferol (witamina D3)

Wskazania

Witamina D3 2000 polecana jest dla osób dorosłych w stanach niedostatecznej podaży witaminy D3 w diecie oraz w stanach zmniejszonej z wiekiem zdolności organizmu do wytwarzania witaminy D3, w szczególności u osób po 65 roku zycia. Zalecany jest również w okresie od wrzesnia do kwietnia, gdy ekspozycja na światło słoneczne jest niewystarczająca, a także w miesiącach letnich u osób po 65 roku życia. W okresie zwiększonego zapotrzebowania na witaminę D3 (ciąża, karmienie piersią), jeżeli nie jest zapewnionawłaściwapodaż z diety i/lub synteza skórna.

Działanie

Witamina D3 pełnie ważną funkcję fizjologiczną w gospodarce wapniowo-fosforanowej organizmu.Wspomaga wchłanianie i wykorzystanie wapnia i fosforu oraz pozwala utrzymać prawidłowestężenie wapnia we krwi, przez co wpływa na prawidłową mineralizację kości i zębów. Witamina D3 wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i czynność mięśni.

Dawkowanie

1 kapsułka dziennie.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Zaburzenia czynności nerek, kamica nerkowa. Nadczynność prztarczyc. Przyjmowanie innych preparatówzawierających witaminę D3.

Dodatkowe

Przed zastosowaniem produktu u kobiet w ciąży i karmiących piersią należy skonsultować się z lekarzem.

Witamina D3 2000j.m. 60 kapsułek miękkich

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Witamina D3 2000j.m. 60 kapsułek miękkich kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.