Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Virdepol
Adres


Pojemność 350 g
Postać Żel
Dostępność

Spis treści:

Opis

Żywokostowy żel z jałowcem i MSM wskazany jest przede wszystkim do pielęgnacji skóry i poprawy jej wyglądu. Preparat pomocny jest w niwelowaniu siniaków po stłuczeniach czy uderzeniach. Może tez być pomocny w pielęgnowaniu ciała po odleżynach.

Virde żywokostowy żel z jałowcem i MSM 350 g Skład

woda, dimetylosulfon (MSM), gliceryna, żywokost lekarski, karbomer, trietanoloamina, fenoksyetanol, etyloheksylogliceryna, uwodorniony olej rycynowy, olej z jałowca pospolitego.

Virde żywokostowy żel z jałowcem i MSM 350 g Wskazania

Do pielęgnacji skóry i jej wyglądu, a także po stłuczeniach, złamaniach, zwichnięciach, owrzodzeniach, odleżynach.

Virde żywokostowy żel z jałowcem i MSM 350 g Działanie

Żywokost i jałowiec, dzięki zawartym w nich substancjom czynnym takim, jak garbniki działają przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie.

Dodatkowo żywokost polecany jest po zdjęciu opatrunku gipsowego, przynosi ulgę zmęczonej skórze oraz pozytywnie wpływa na świeżo zrośniętą kość.

Alantoina i związki śluzowe zawarte w żywokoście przyspieszają regenerację naskórka po uszkodzeniach powierzchownych.

Dodatkowym składnikiem wspomagającym regenerację naskórka jest MSM (Metylosulfonometan) stanowiący naturalną formę organicznej siarki, o działaniu silnie nawilżającym, nadającym skórze sprężystość i elastyczność.


Virde żywokostowy żel z jałowcem i MSM 350 g Dawkowanie

Nanieść odpowiednią ilość preparatu na skórę (tyle, ile jest w stanie wchłonąć). W miarę potrzeb można stosować kilka razy dziennie. Regularne stosowanie zwiększa efekt działania.

Kategoria

Uroda

Producent

Postać

Stosowanie

Do pielęgnacji skóry i jej wyglądu, a także po stłuczeniach, złamaniach, zwichnięciach, owrzodzeniach, odleżynach.

Działanie

Żywokost i jałowiec, dzięki zawartym w nich substancjom czynnym takim, jak garbniki działają przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie.Dodatkowo żywokost polecany jest po zdjęciu opatrunku gipsowego, przynosi ulgę zmęczonej skórze oraz pozytywnie wpływa na świeżo zrośniętą kość.Alantoina i związki śluzowe zawarte w żywokoście przyspieszają regenerację naskórka po uszkodzeniach powierzchownych.Dodatkowym składnikiem wspomagającym regenerację naskórka jest MSM (Metylosulfonometan) stanowiący naturalną formę organicznej siarki, o działaniu silnie nawilżającym, nadającym skórze sprężystość i elastyczność.

Dla kogo

kobieta mężczyzna

Problem

skóra podrażniona skóra uszkodzona

Rejestracja

kosmetyk

Wiek

18-30 lat 30-40 lat 40-50 lat 50-60 lat 60 i wiecej lat

Piotr
Produkt w trakcie stosowania, na razie ciężko ocenić.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.