zdjecie zdjecie

Virde żywokostowy żel z jałowcem i MSM 350 g

cena
16,89 zł
Ilość:
Producent Virdepol
Pojemność 350 g
Postać Żel
Dostępna ilość
100%Complete

Spis treści:

Opis produktu

Żywokostowy żel z jałowcem i MSM wskazany jest przede wszystkim do pielęgnacji skóry i poprawy jej wyglądu. Preparat pomocny jest w niwelowaniu siniaków po stłuczeniach czy uderzeniach. Może tez być pomocny w pielęgnowaniu ciała po odleżynach.

Skład

woda, dimetylosulfon (MSM), gliceryna, żywokost lekarski, karbomer, trietanoloamina, fenoksyetanol, etyloheksylogliceryna, uwodorniony olej rycynowy, olej z jałowca pospolitego.

Wskazania

Do pielęgnacji skóry i jej wyglądu, a także po stłuczeniach, złamaniach, zwichnięciach, owrzodzeniach, odleżynach.

Działanie

Żywokost i jałowiec, dzięki zawartym w nich substancjom czynnym takim, jak garbniki działają przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie.

Dodatkowo żywokost polecany jest po zdjęciu opatrunku gipsowego, przynosi ulgę zmęczonej skórze oraz pozytywnie wpływa na świeżo zrośniętą kość.

Alantoina i związki śluzowe zawarte w żywokoście przyspieszają regenerację naskórka po uszkodzeniach powierzchownych.

Dodatkowym składnikiem wspomagającym regenerację naskórka jest MSM (Metylosulfonometan) stanowiący naturalną formę organicznej siarki, o działaniu silnie nawilżającym, nadającym skórze sprężystość i elastyczność.


Dawkowanie

Nanieść odpowiednią ilość preparatu na skórę (tyle, ile jest w stanie wchłonąć). W miarę potrzeb można stosować kilka razy dziennie. Regularne stosowanie zwiększa efekt działania.

Opinie o Virde żywokostowy żel z jałowcem i MSM 350 g

Piotr

Produkt w trakcie stosowania, na razie ciężko ocenić.

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.